Whatsapp Arkadaş Arıyorum

Bayanların WhatsApp adresleri, kız arkadaş arayan erkeklerin WhatsApp numaraları, sevgili arayan emekli erkek WhatsApp cep tel no
Bayanların WhatsApp adresleri, kız arkadaş arayan erkeklerin WhatsApp numaraları, sevgili arayan emekli erkek WhatsApp cep tel no

Erkek Arkadaş Bulmak İstiyorum Bekar Bayanım

Merhaba. İsmim Tuğba. 27 yaşındayım. Aslen tokatlıyım. Ancak şu anda İstanbul’da yaşıyorum. Migrosta kasiyer olarak çalışıyorum. Artık gerçekten hayatımın aşkını bulmak istiyorum. Şimdiye kadar sadece bir kere sevgilim oldu. Onunla da üniversite yıllarında beraberdim. Üç sene süren ilişkinin ardından ayrılık kararı aldık.

Tabii ki insanın ilk sevgilisi olunca atlatması biraz zor oluyor. Ama benim içinde de çok büyük bir sorun teşkil etmedi. Çünkü son zamanlarına doğru gerçekten çok ciddi problemler yaşamaya başlamıştık. Bundan dolayı bitmesi ikimiz açısından da iyi oldu. Uzun zamandır da hayatıma kimseyi almadım tabii ki. Çünkü ben çok duygusal bir insanım. Geçmişteki yaşananları atlatmak hiç kolay olmuyor.

Kalp kırıklıklarım, güvensizliklerim vs bunların hepsi ben de devam ediyor. Bu yüzden de hayatıma birini almaya hiç hazır hissetmedim kendimi. Zamanı gelince zaten hislerime bakarak hareket edeceğimi düşündüm. Şu anda da gerçekten insanları biraz olsun daha fazla güvenebiliyorum.

Ve yalnızlıktan öyle çok sıkıldım ki tahmin dahi edemezsiniz. Bütün arkadaşlarım evlendi, yuva kurdular. Bunları gördükçe ben de mutlu ve güzel bir yuva sahibi olmak istedim açıkçası. Bir dönem gerçekten evliliği kafaya çok takmıştım. Daha sonra evliliklerin dışarıdan görüldüğü kadar iyi ve mutlu olmadığını gördüm.

Evli insanlara baktığınız zaman herkes sırf etrafa hava atmak için mutluymuş gibi gözüküyor. Ben de bunu gerçekten çok saçma buldum. Böylelikle evlilik fikrinden tamamen vazgeçtim. Şu anda yalnızca arkadaş olabileceğim, beni anlayacak bir hayat arkadaşı arıyorum diyebilirim.

Temiz kalpli, aklı başında, ne istediğini bilen, aşk hayatını bilen, beni toparlayacak ve anlayacak bir erkek arkadaş istiyorum. Aslında bu istediğim çok zor bir şey değil. Ancak yine de etrafıma baktığım zaman beni toparlayabilecek birinin olmadığını görüyorum. Ben gerçekten çok eğlenceli Ve pozitif bir yapıya sahibim.

Her zaman, her konuda karşındaki insana destek olurum. Çünkü gerçekten iyi niyetli, herkesin iyiliğini düşünen biriyim. Benimle iyi anlaşmak gerçekten çok kolay. Sadece gezmeyi çok seven bir insanım. Sonuçta kendi paramı kazanıyorum. Dolayısıyla gezmeyi de sevdiğim için insanlar, arkadaşlarım buna ayak uydurmak da zorlanıyorlar. Sizi bilmem ama ben yeni yerler gördüğüm zaman, ilk defa gördüğüm yerlerde falan çok mutlu oluyorum. Zaten ben şahsen güzel yerlere gitmeyi severim.

Gerçekten ilgi çekici, gerçekten insanı büyüleyen yerlere bayılırım. Ama nedense insanlar evden işe işten eve kısır dönüşünde kapana kısılmış durumdalar. Kimse Kabuğundan çıkmak istemiyor. Aslında kabuğumuzdan sıyrıldığım zaman gerçekten çok güzel bir dünya ile karşılaşırız. İşte ben bu dünyanın farkında olduğum için her fırsatta geziyorum.

Kamp yapmayı çok severim. Alkol ve sigara kullanıyorum. Çünkü kampa gittiğin zaman gerçekten alkol ve sigara kullanmasan olmuyor. Ben tamamen keyfi olarak içen bir insanım. Benimle zaten zaman geçirenler beni çok iyi tanıyacaklar. Ben her ortama ayak uydururum.

Kendime ait aracım var bu arada. Bu yüzden rahatlıkla istediğim saat, istediğim yere gitme şansı bulunuyor. Ailemden ayrı yaşıyorum. Onlar tokat’ta yaşıyorlar. Ben üniversite için İstanbul’a geldiğimde burada kalmaya karar verdim. Bundan dolayı özgürlüğümü kısıtlayan, kısıtlayacak herhangi bir durum söz konusu değil. Ben biraz daha özgür yaşamayı, free takılmayı seven bir insanım.

Yukarıda bahsetmiş olduğum gibi şu an için kesinlikle evlilik düşünmüyorum. Bu yüzden evlilik gibi niyeti olanlar bana yazmasınlar daha iyi olur.

Çünkü bir taraf evlilik isterken diğer taraf evlilik istemezse o ilişkide çok ciddi problemler çıkar diye düşünüyorum. Bu yüzden bana daha rahat, salaş, eğlencesine düşkün bir erkek arkadaş gerekiyor. Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir. Şimdiden yazacak olan herkese çok teşekkür ederim. Umarım gerçekten istediğim, hayal ettiğin gibi bir ilişkiye sahip olabilirim.

Whatsapp Ücretsiz Kız Arkadaş Bulma Grupları & İlanları

Whatsapp Ücretsiz ilan gönderme sayfaları, WhatsApp sevgili arayan kızlarla sohbet, WhatsApp dul bayan ilanları, olgun, sevgili arayan zengin kadınlarla WhatsApp’tan konuşma, türbanlı, tesettürlü WhatsApp sohbet numaraları başta olmak üzere birbirinden farklı, bir çok konu içerisinde sizlerde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Biliyorum ki yalnızlık gerçekten çok zor. Zaten bu siteyi açmamızdaki tek amaç da bu arkadaşlar. Gerçekten kendini yalnız hisseden, yalnızlıktan sıkılmış ve bunalmış olan insanların bir an önce, hızlı bir şekilde kendilerine uygun, kriterlerine uygun bayan arkadaş, kız arkadaş bulmalarını sağlamaktır.

Şükürler olsun ki bu konuda gerçekten çok ciddi ve güzel başarılara imza attık arkadaşlar. Bu site sayesinde kendine uygun bir kız arkadaş bulmuş, mutlu yuva kurmuş olan bir çok insan bulunuyor. Sizlerde bu insanlardan birisi olabilirsiniz.

Yalnızlık gerçekten biz insanlara göre bir şey kesinlikle değil. Özellikle belli bir süre sonra gerçekten yalnızlık insanın psikolojisini bozmaya başlıyor. İşte bu yüzden sitemizde ne kadar çok zaman geçirirseniz kendinize uygun kişiyi bulma olasılığınız da o kadar çok artırmış olursunuz. Bundan dolayı sitemizde bol bol zaman geçirin arkadaşlar.

Whatsapp Türbanlı Dul Bayan Arkadaş Evlilik ve Arkadaşlık İlanları Grupları

Sitemiz İçerisinde birbirinden farklı yapılara sahip, birbirinden farklı karakterlere sahip olan bayanlarla ve erkeklerle dilediğiniz gibi konuşabilir, tamamen ücretsiz olarak mesajlaşa bilirsiniz. Sitemiz içerisinde bulunan bayanların cep telefon ya da WhatsApp numaralarını almak istediğinizi biliyorum arkadaşlar.

Ancak bu işler maalesef ki o kadar kolay olmuyor. Çünkü kadınlar öncelikle karşılarındaki erkeği biraz olsun tanımayı tercih ediyorlar. Bu yüzden bayan arkadaşlarımızla konuşmadan, onları etkilemeden kendilerinden cep telefon ya da WhatsApp numaralarını alma olasılığınız yok denecek kadar az diyebiliriz.

Eğer ki kadınları etkilemeyi başarırsanız, kadınlarla nasıl konuşmanız gerektiğini biliyorsanız o zaman bu sitede de işiniz gerçekten çok kolay olacaktır. Önemli olan tek şey bayan arkadaşlarımızı etkileyebilmek sevgili dostlar. Kadınlar biliyorsunuz ki kendini etkileyen erkeklerden, kendini bilen olgun beylerden hoşlanıyorlar.

Bütün bunları göz önünde bulundurarak konuşma tarzınıza, yazma tarzınıza vs dikkat ederseniz eminimki kısa zaman içerisinde sizde mutlu bir arkadaşlığı ya da evliliği yakalayabilirsiniz. Ancak yine de bu tarz konularda kadın arkadaşlarımızı pek fazla sıkıştırmayın arkadaşlar. Çünkü kadınlar her şeyi aceleye gelmesini hiç sevmezler. Bu yüzden karşınızdaki kadınları kesinlikle baskı altında bırakmayın.

Whatsapp Zengin Bayan Numaraları

Zengin sevgili ya da zengin eş bulmak neredeyse hepinizin hayalidir eminim ki arkadaşlar. Tabii ki sitemiz içerisinde zengin, iş insana bir çok insanla karşılaşabilirsiniz. Eğer zengin bayanların, erkeklerin cep telefon numaralarını bulmak istiyorsanız da tabii ki doğru yerdesiniz.

Ancak biliyorsunuz ki bu tarz insanlar güven konusunda ciddi anlamda problem ve sıkıntı yaşıyorlar. Bu nedenle sizlere hemen güvenmelerini bekleyemezsiniz. Özellikle bu tarz insanlara karşı, maddi imkanları yüksek olan kişilere karşı ne kadar acele ederseniz o kadar kendinizden uzaklaştırırsınız

Çünkü bu tarz insanlar genellikle insanların onlarla hep paraları için arkadaş olduğunu düşünüyorlar. Aslında bu konuda zaten geçmişte yeterince tecrübe edinmiş oluyorlar. Bundan dolayı da birkaç kere kalpleri kırılınca tekrardan insanlara güvenmek çok zor bir hale geliyor onlar için. Bundan dolayı zengin ve yaşlı bayanlarla olan ya da zengin ve emekli erkeklerle olan arkadaşlığınızı olabildiğince akışına bırakmalısınız arkadaşlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*