Whatsapp Bayan Sohbet Telefon Numaraları

#image_title
Sanem

Kafama Uygun Bir Erkek Arkadaş Arıyorum. Konya Selçukluda Yaşıyorum.

Bir insanın hayata bakış açısı benim için her şeyden daha önemli. Kafasının içinde ne olduğu fikirleri ve düşünceleri aramızdaki pozitif enerji bunların hepsi manevi duyguları güçlendiren şeyler olacaktır. Sadece sohbet etmek için yazacaksanız hiç yazmayın. Sadece sohbet etmek istesem Instagram’da bir sürü sohbet edecek erkek var. WhatsApp’ta konuşabileceğim adam akıllı dürüst birilerini arıyorum. Tamam yine sohbet edelim ama öyle saçma sapan konulardan konuşmamıza hiç gerek yok direkt konuya girelim.

Sonuçta ben buraya kendime düzgün bir erkek arkadaş bulmak için geldim. WhatsApp’ta konuşmamın tek sebebi devamında duygular mutlaka ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum Çünkü samimiyet daha fazla ilerleyebilir bunun ısrarcı olunmasını da istemiyorum tabii ki. Cep telefon numaramı güvendiğim kişilere ve mesaj gönderen kişilere verebilirim Bu arada profil linkinizi gönderirseniz profilinizi de kontrol etmek isterim. Karşılıklı olarak uyum olduktan sonra ve birbirimize anladığımız sürece sohbetimiz ve arkadaşlığımız belki de devam edecek ve sevgili olmak için bütün kapılar açılacaktır. Yazacağınız nazik ve iltifat dolu mesajlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Konya’da Selçuklu’da yaşıyorum. Ailemle mutlu bir hayatım var ama artık bu evden ayrılmanın zamanı geldi zaten yaşım da ilerledi gitti yavaş yavaş kendi daireme çıkmam gerekiyor. Konya’da mı kalırım yoksa başka bir şehire mi taşınırım bunu da bilmiyorum Büyük bir ihtimalle Konya’dan taşınırırım herhalde…

Yönetici Mesajı : WhatsApp olgun ve dul ve bekar bayanlarla tanışma numaraları ve WhatsApp bayan sohbet ilanları WhatsApp kız telefon numaraları WhatsApp’ta sohbet etmek isteyen kadınlar ve erkekler gibi birçok konuda internet sitemizi de detaylı bir araştırma yaparak hem bayanların hem de erkeklerin ilanlarını kontrol edebilir ücretsiz ve üye olmadan mesaj gönderebilirsiniz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Selçuklu
Bekar
Türk
1.50 ve 1.60 Arası
Ela Gözlü
30 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Evet
Evet
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
Lise Mezunu
Esmer
Koç Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Kedim Var
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Evet Arabası Var
Evet Ev Sahibi
Müzik Dinlemeyi Seviyor - Dans Etmeyi Seviyor - Yemek Yapmayı Seviyor -
30- 35 Yaş Üzeri Erkekler, 40 - 45 Yaş Üzeri Erkekler, Zengin Emekli Erkekler, Evlenmek İsteyen Erkekler,

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*