Whatsapp Erkek Numaraları

Yayınlanma : Güncelleme : 3 Eylül 2021
0
648

Tesettürlü Dul Bayanım Sevgili Arıyorum

Merhaba. Dul erkek arayan dul bir bayanım. 33 yaşında bir kere evlenmiş boşanmış bir kadınım. Çocuğum yok. Artık hayatımın aşkını arıyorum diyebilirim. Ömür boyu çocuk yapmayı düşünmüyorum. Bu yüzden sadece hayat arkadaşım olacak birini arıyorum. Gerçekten birlikte güzel zaman geçirebileceğim, beni tam anlamıyla anlayacak, birbirimizle mutlu olabileceğimiz bir ilişki arayış içerisindeyim. Şu an için kafamda evlilik gibi bir düşünce de bulunmuyor. Açık konuşmak gerekirse bir kere zaten evlenmiş boşanmış bir kadınım. Dolayısıyla evlilik hayatının nasıl olduğunu, insanların evlendikten sonra ne kadar çok değiştiklerine bizzat, canlı olarak şahit oldum.

Bu yüzden evlilik benim tüylerimi ürpertiyor desem yalan olmaz. Şu anda sadece bana dost olacak, hayat arkadaşı olacak, sırdaş, dost arıyorum. Sonuçta hepimizin hayatında birbirinden farklı mücadeleleri var. Bütün bu kargaşanın ve mücadelenin içerisinde bir de üstüne duygusal olarak boşlukta olmak eklenince gerçekten yorucu oluyor. Ben de bu yüzden artık bir hayat arkadaşı arıyorum. Benim gibi evlenmiş boşanmış bir insan olursa daha iyi olur. Çünkü bir kadına nasıl davranması gerektiğini bilen, ne yapması gerektiğini bilen bir erkek istiyorum. Yani kadınlar konusunda ne kadar tecrübeli olursa benim için o kadar iyi olur.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Tam olarak dört senedir yalnız bir kadınım. Bu yüzden zaten tecrübeli bir erkek istiyorum. Çok uzun zamanımı yalnız geçirdiğim için bir an önce beni toparlayacak, benim duygusal olarak, manevi olarak toparlanmama yardımcı olacak bir erkek arıyorum. Bu yüzden zaten tecrübeli erkek arayış içerisindeyim. Evlenmiş boşanmış erkekler daha olgun oldukları için ben onlarla sevgili olmayı tercih ederim. 35-45 yaş aralığı benim için uygundur mesela. Tabii ki de aşkın yaşı olmaz diyenler olacaktır aranızda. Buna ben de katılıyorum. Ancak dediğim gibi ben tecrübeli erkek arkadaş, tecrübeli sevgili istiyorum. Bundan dolayı da benden yaş olarak büyük olması, beni tamamlayan bir erkek olması gerekiyor.

Geçmişteki evliliğin bitme sebebi de aile faktörleri. Bunu da belirtmiş olayım. İkimizde ortak karar vererek ayrılma kararı aldık. Bir ilişkiye çok fazla aileden müdahale gelirse gerçekten o ilişki yürümüyor. Ben bunu tecrübe edinmiş oldum. Ancak yine de sorun değil. Zararın neresinden dönerse kardır. Bu konuda dilim yandıı için de mümkünse aile ilişkileri çok fazla olmayan, çok fazla annesine, babasına, kardeşine düşkün olmayan bir erkek arkadaş tercih ederim.

Çünkü insanlar ister istemez karşılarındaki kişilerin İlişkilerine yorum yapıyorlar. Hal böyle olunca da insanların kafası karışıyor. Biraz önce dediğim gibi ben bu konuda tecrübe sahibi olduğum için böyle bir talebim var. Ben de ailemle görüşüyorum. Ancak ailesine düşkün bir insan olmadığım için kesinlikle benim ilişkimi, benim hayatıma, benim tercihlerime müdahale etme, bir şey söyleme hakkını kendilerinde bulmuyorlar. Sonuçta herkesin kendi hayatıdır.

Bu düşüncelere sahip olgunlukta bir erkek arkadaş arıyorum. Bunun haricinde herhangi bir kriterim yok. Eminim ki benim gibi düşünen, benim gibi olan insanlar vardır. Bu arada ben Ankara’da yaşıyorum. Bana yakın olursa tabiki daha iyi olur. Ancak yine de benim için şehirler arası mesafe kesinlikle bir problem teşkil etmiyor. Mutlu olabileceğim biri olsun bana yeterli. Kendime ait aracım var zaten. Gerekirse her hafta sonu çıkar erkek arkadaşımın, sevgilimin yanına giderim. Ben her zaman sevdiğim insan için fedakarlık yaparım.

Yakışıklı Dul Erkek Cep Telefon Numaraları

İnternete Cep telefon numarası bırakan yakışıklı erkekler, evlenmiş boşanmış kadın arayan erkeklerle sohbet sitesi, maddi destek olacak emekli erkek numaraları, sırdaş arayan, dost arayan erkeklerle ve bayanlarla tanışma ve arkadaşlık sayfaları başta olmak üzere birbirinden farklı, bir çok kategori içerisinde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Biliyorsunuz ki sitemiz hem evlilik hem de arkadaşlık sitesi olarak açılmış bir sitedir. Bu nedenle bu site içerisinde yalnızca evlenmek isteyen, sevgili arayan insanları değil aynı zamanda arkadaş arayan insanları da bulabilirsiniz.

Sonuçta evlilik gerçekten herkesin kaldırabileceği bir sorumluluk değil arkadaşlar. Bu nedenle evlenmek isteyen insanların yanı sıra yalnızca sevgili bulmak isteyen, kız arkadaş bulmak isteyen insanlar da bulunuyor. İşte bu yüzden sitemiz hem arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak açmış bulunuyoruz. Böylelikle isteyen kişiler evlenebilecekleri, hayat arkadaşını, eşini bulurlarken isteyen kişiler ise sadece sevgili olabilecekleri, dost olabilecekleri insanları buluyorlar. Türkiye geneline hitap eden bir arkadaşlık ve evlilik sitesiyiz arkadaşlar. Bu sayede Türkiye’nin neresinde yaşıyor olursanız olun sitemiz içerisinde rahatlıkla aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Türbanlı Kız Arkadaş Arayan Erkeklerle Sohbet Siteleri

Sitemiz biliyorsunuz ki tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik gerektirmeyen bir site olarak açılmıştır arkadaşlar. Bizim amacımız gerçekten insanların rahatlıkla, kolay ve pratik bir şekilde kendilerine uygun kişileri bulmalarını sağlamaktır. Bu nedenle sitemizi ücretsiz olarak açtık. Böylelikle isteyen herkes, hayal ettiği, arkadaş olmak istediği insan ile tamamen bedava olarak tanışabilir. Eminim ki bir çoğunuz daha önce farklı arkadaşlık ve evlilik sitelerine para ödemesi yapmış ancak karşılığında hiç kimseyle konuşamamışsınızdır. Bu konuda bizlere insanlar çok fazla dert yanıyor.

Para ödeyip karşılığında hiçbir hizmet alınmadığı zaman bu durum insanlar için gerçekten çok kötü oluyor. Bunu anlayabiliyorum arkadaşlar. İşte bu yüzden içiniz bu sitede rahat olabilir. Emin olun ki bu site açıldığından bu yana ücretsiz ve o şekilde kalmaya devam edecek bir sitedir arkadaşlar. Türkiye’nin ve hatta dünyanın bir çok bölgesinden kendinize uygun sevgili, kız arkadaş bulabileceğiniz bir arkadaşlık ve evlilik sitesinde bulunuyorsunuz. Sitemiz her geçen gün daha fazla büyümüş, daha çok insanın tercih ettiği bir arkadaşlık ve evlilik sitesi haline gelmiştir. Bu sayede insanlar aradıkları kriterler ne olursa olsun kolay bir şekilde, rahat bir şekilde kendilerini uygun kişiyi bulabiliyorlar.

Maddi Destek Olacak Erkek Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Günümüzde maddiyat gerçekten çok önemli bir konu arkadaşlar. Hatta etrafınıza baktınız zaman maddi zorluklardan dolayı ilişkisi bitmiş olan çok fazla sayıda insan görebilirsiniz. İnsanlar için maddiyat artık birinci sırada yer alıyor desek yalan olmaz. Bu sebepten dolayı da insanlar artık maddi konularda sıkıntı yaşamamak için maddi durumu kendinden daha iyi olan insanlarla arkadaş olmak, sevgili olmak istiyorlar. Tabii ki de sitemizin içerisinde zengin, yaşlı, yakışıklı her türlü insanı bulabiliyorsunuz. Ancak burada önemli olan şey karşınızdaki insanın sizi tercih etmesini sağlamaktır. Sonuçta gönül işleri gerçekten hiç kolay değil arkadaşlar.

Karşınızdaki insanı etkileyemezsiniz, onunla güzel bir şekilde anlaşamazsanız ilişkinizin ilerleme şansı neredeyse yok denecek kadar az olur. Bu yüzden karşınızdaki insanı etkilemek, onunla güzel sohbet etmek ve onun sizinle arkadaş olmasını sağlamak tamamen sizin kabiliyetinize ve becerinize kalmış bir olaydır. Ancak eminimki hepinizin zaten geçmişte birbirinden farklı tecrübeleri olmuştur. Bu tecrübeleri kullanarak kısa süre içerisinde sizlerde bu siteden birilerini etkileyebilirsiniz arkadaşlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here