WhatsApp Evlilik İlanları 2023 Ve 2024

Ücretsiz bayan WhatsApp numaraları, sevgili arayan dul kadın numaraları ücretsiz WhatsApp ilanı gönderme
Ücretsiz bayan WhatsApp numaraları, sevgili arayan dul kadın numaraları ücretsiz WhatsApp ilanı gönderme

2023 ve 2024 yılında evlenmek isteyen bayanlar ve erkekler için oluşturduğumuz bu bölüme hoş geldiniz. Dul bayanlar WhatsApp evlilik ilanları, olgun bayanlar WhatsApp evlilik ilanları, zengin erkekler WhatsApp evlilik ilanları, türbanlı tesettürlü kapalı bayanlar WhatsApp evlilik ilanları, 30 yaş 40 yaş 50 yaş 60 yaş arası ve üzeri bayanlar ve erkekler WhatsApp evlilik ilanları ve grupları en yeni WhatsApp evlilik ilanları, gerçek WhatsApp evlilik ilanları gruplarına katılma gibi birçok imkana sahip olacağınız üye olmadan ücretsiz tamamen bedava bir şekilde bulunduğunuz şehirden size en yakın olan bayanlarla ve erkeklerle gerçek ciddi ve İslami bir evlilik gerçekleştirebileceğiniz internet sitemiz 2023 ve 2024 yılında da sizlere sınırsız bir şekilde en güncel en yeni ilanları ile beraber hizmet sağlamaya devam etmektedir.

Gerçekten aşık olmak bir insanı kelimenin tam anlamı ile sevmek birine delicesine tutulmak dünyanın en güzel duygularından birisidir Arkadaşlar. Bu güzel duyguları yaşamayı her yaştan insan ve her cinsiyetten insan her ne olursa olsun ister. Hayatımız boyunca her zaman mutlu olabilmek için bir çaba içerisine gireriz. Bazen şansımız yerinde olur Çok basit bir şekilde mutluluğu yakalayabiliriz fakat bazen de aylar hatta yıllar sürer ve o heyecanı yaşamak uzun süre boyunca nasip olmaz ve hayalini kurduğunuz kişiyi bulmak mümkün olmayabilir. İşte WhatsApp evlilik ilanları bölümünde bu hayalinizi gerçekleştirmek için sizlere elimizden geldiği kadar destek olmak istiyoruz.

Doğru kişiyi bulabilmeniz için internet üzerinden yaptığınız araştırmalara artık bir son verebilirsiniz. Türkiye’nin en güncel WhatsApp evlilik ilanları burada yer almaktadır. Eğer nasibinizde varsa bu internet sitesinden sonra hedefiniz nikah masası olacaktır. Çünkü aradığınız mutluluğu ömrünüzün sonuna kadar kesintisiz bir şekilde yaşamak istediğinizi çok iyi biliyoruz. Biliyorsunuz ki artık eskiden olduğu gibi kokulu telgraflar ya da görücü usulü adı verilen evlilikler sona ermiştir. İnternet ortamında tanışarak evlenen insanların sayısı Her geçen gün daha da artış gösteriyor hele özellikle de 2023 ve 2024 yılında inanılmaz bir derecede artış göstermiştir. Bu sebepten dolayı internet sitemizin bu bölümünde evlenmek isteyen bayanlar erkekler genç ve güzel kızlar için ya da sevgili arayan ziyaretçilerimiz için WhatsApp evlilik ilanları bölümünü sizlere sunduk arkadaşlar.

Selam İsmim Yeşim seviyeli elit bir erkekle evlenmek İstiyorum

Herkese merhabalar saygılarımı sunuyorum ismim Yeşim. Özel bir okulda öğretmenlik yapıyorum. İstanbul Beylikdüzü’nde tek başıma yaşıyorum. Aslen kayseriliyim. Yaşım 32 boyum 1.76 ve 58 kiloyum. Ailem memleketimde yaşıyor Ben yaklaşık 10 senedir İstanbul’da tek başıma hayatımı sürdürüyorum. Üniversite yıllarında İstanbul’da geçti. Açık konuşmak gerekirse eskiden daha genç bir kız iken biraz hovarda yaşamayı seven pozitif sürekli gezen Tozan bir bayandım ama son zamanlarda duruldum. Yaş ilerledikçe insan ister istemez durup bazı şeyleri düşünmeye başlıyor. Zannediyorum ki benim için de artık Evlilik zamanı geldi diyorum. Artık daha düzenli bir hayata geçiş yapmanın zamanı gelmiştir. Bilemiyorum belki de biraz geç kaldım ama artık ben de bir hayat arkadaşım olmasını bir çocuğum olmasını istiyorum. Annelik duygusunu yaşamak istiyorum. Biraz daha geç kalırsam bu duyguyu belki de hiçbir zaman yaşayamam diye korkuyorum.

Elbette bütün insanlarda olduğu gibi daha önce benim de hayatıma giren birileri oldu. Ancak ne yazık ki hiçbirinde dikiş tutturamadım. Nedendir bilmiyorum ama kendimi sürekli öğretmenliğe ve kariyerime vermeyi hedefledim. Yalnız yaşamak bana iyi geliyordu sanki. Tek başına İstanbul gibi bir şehirde hayat mücadelesi vermek ve başarılı olmak beni her zaman gururlandırıyordu bu yüzden hiçbir zaman evlilik planları içerisine girmedim.

Bilemiyorum belki de özgür olmak benim için daha iyi gibi geliyordu fakat artık olgunlaştıkça bu fikrimi değiştirdim. Sigara kullanıyorum ancak alkolü arada sırada ortamına göre kullanıyorum. Sadece özel zamanlarda bir ya da iki kadeh kırmızı şarap içiyorum onun dışında alkolle pek fazla aram yok. Aradığım kişiye gelince kesinlikle karakterinin çok düzgün olması ve bir kadına değer veren bir insan olması gerekiyor. Birbirimizi tamamlayabilmemiz benim için çok önemlidir. Üzgün bir işi aile bağlarını sağlam ve kuvvetli olması manevi veya psikolojik sorunları olmayan seviyeli ve ciddi biriyle tanışmak için buraya geldim arkadaşlar. Öncelikle telefonda konuştuğumuzda zaten karşımdaki kişinin konuşma tarzından etkilenmek muhabbetine ısınmak ve ondan elektrik almak isterim. Batı kültüründe yetişmiş biri olursa annediyorum ki daha iyi anlaşabiliriz. Kültür farkının birçok arkadaşlığı bitirdiğini gördüğüm için özellikle bu konunun altını çizmek istiyorum. İstanbul ve yakın çevredeki erkekler ya da Türkiye’nin neresinden olduğu önemsiz bana ilgi duyan ve ilanımı sonuna kadar okuyup zahmet’te bulunan erkekler mesaj gönderirlerse sevinirim arkadaşlar. Umuyorum ki Allah herkesin kalbine göre verir…

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*