Whatsapp Kadın Numaraları

Yayınlanma : Güncelleme : 14 Ekim 2021
1
1030

Dulum Sevgili Arıyorum

Merhaba. İsmim büşra. 31 yaşında evlenmiş boşanmış dul bir kadınım. Bir avukatlık bürosunda telefonlara bakıyorum. kendi halinde yaşayan, kendi halinde takılan bir kadınım. Sosyal çevresi olan, gezmeyi seven, hayatı yaşamasını seven bir insanım aslında. Kimseye bir zararım olmaz. Hani derler ya kendi yanımda kavruluyorum diye. İşte ben tam olarak böyle bir insanım. Kimseye bir zararım dokunmadan, herkesin iyiliğini düşünerek yaşarım. Ancak gelin görün ki ben geçmişte yaşadığım olaylara baktığım zaman gerçekten ya ben fazla iyi niyetliyim ya da insanlar gerçekten çok kötü. Bu ikisi arasında henüz daha bir ayrım yapamadım. Ama bu yüzden insanlarla görüşmekten, konuşmaktan uzun yıllar boyunca hep korktum ve kaçtım.

Geçmişteki evliliğinde de çok ciddi hayal kırıklıkları yaşadım. Gerçekten o beni defalarca hayal kırıklığına uğratır. Resmen insanlara güvenmemeyi onun sayesinde öğrendim desem yalan olmaz. Çünkü insanlar gerçekten sadece kendi işlerine geldiği gibi, kendi çıkarlarına göre konuşup hareket ediyorlar. Ben kesinlikle böyle bir yapıya sahip değilim. Ben her zaman, hayatım boyunca hep karşımdaki insanı, değer verdiğim insana kendimden daha fazla düşünmüşümdür. Herkes için hep en iyisini yapmaya çalışmışımdır. Ancak bunun karşılığında sürekli olarak beni kandıran insanlar, bana değer vermeyen insanlar gördüm. Buda tabi insan için gerçekten çok yıkıcı oluyor.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

geçmişte her ne kadar kötü bir evlilik yaşamış da olsam sonuçta herkes aynı değildir diye umudum var. Eminim bir çok insan kötü evlilik geçirmiştir. Sırf bazı insanlar kıymetimizi bilmedi için kıymetimizi bilecek olan insanları da elimizin tersiyle itmemek lazım diye düşünmeye başladım.geçmişte her ne kadar kötü bir evlilik yaşamış da olsam sonuçta herkes aynı değildir diye umudum var. Eminim bir çok insan kötü evlilik geçirmiştir. Sırf bazı insanlar kıymetimizi bilmedi için kıymetimizi bilecek olan insanları da elimizin tersiyle itmemek lazım diye düşünmeye başladım. İşte bu yüzden ben de artık hayatıma bir erkek arkadaş, bir sevgili almak istiyorum. Tabii ki bu karar vermem çok uzun sürdü. Tekrardan birini tanımak, yeniden bir ilişkiye başlamak gerçekten çok zor geliyor.

Ama diğer yandan düşününce de yalnız yaşamak daha zor geliyor. Yalnızlık ilk başlarda çok güzel olsa da sonrasında gerçekten insana çok kötü hissettiriyor. Ben bunu bizzat yaşadım. İlk boşandığım zaman tek başıma eve geçtiğimde öyle mutluyum çok öyle güzel zaman geçiriyordum ki anlatamam. Ancak sonrasında zaman geçtikçe kendimi aşırı şekilde yalnız hissetmeye başladım. Bu yalnızlığımdan dolayı da hayatıma birini almak istiyorum. O yüzden bu siteyi buldum da ilan göndermek istedim. Daha önce başka hiçbir arkadaşlık ve evlilik sitesinde ilan göndermedim. İlk defa şansı var bu siteden deneyeceğim.

35-45 yaş arasında aklı başında, gerçekten kadınların dilinden anlayan, bir kadına nasıl sahip çıkılması gerektiğini bilen, kadınların dilinden anlayan birine ihtiyacım var. Yaş olarak benden büyük olması tabii ki benim için daha iyi. Çünkü erkekler biz kadınlara göre biraz daha geç olgunlaşıyorlar. Bu sebepten dolayı ben yaşıma yakın ya da benden küçük olan erkeklerle pek fazla anlaşamıyorum. Bu yüzden de yaşı ne kadar büyük olursa gün için o kadar iyi tabii ki. Lütfen bana mesaj göndermekten kimse çekinmesin. Çünkü bir an önce kendine uygun bir sevgili bulmak istiyorum. Akşam eve gittiğim zaman, basımı yasta koyduğum zaman tek olmayacağım, sabah günaydın diyerek beni uyandıracak bir hayat arkadaşı, bir dost bulmak istiyorum bir an önce.

Dul Bayan Whatsapp Tel Grupları

Olgun dul bayanların WhatsApp numaraları, evlenmiş boşanmış sevgili arayan türbanlı kadınların cep telefon ve WhatsApp numaraları, zengin ve yaşlı kadın WhatsApp iletişim numaraları, koca arayan, eş arayan bayan numaraları gibi bir çok farklı kategori içerisinde sizlerde dilediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Biliyorum ki hepiniz bir an önce kendinize uygun bir sevgili bulmak, hayatınızı onunla birleştirmek ve hayatınıza onunla devam etmek istiyorsunuz. Ancak günü işleri biliyorsunuz ki çok fazla aceleye gelmez arkadaşlar. Bu konuda ne kadar çok acele ederseniz emin olun ki o kadar çok sıkıntı yaşarsınız. Uzaktan bakıldığı zaman her ne kadar kolay gibi görünse de başka bir insanla ilişkiye başlamak, sevgili olmak ve başka bir insana uyum sağlamak gerçekten ama gerçekten hiç kolay olmuyor.

günümüzde zaten artık teknoloji sayesinde sevgili bulmak, kız arkadaş bulmak gerçekten çok kolay arkadaşlar. Burada önemli olan tek şey günümüzde zaten artık teknoloji sayesinde sevgili bulmak, kız arkadaş bulmak gerçekten çok kolay arkadaşlar. Burada önemli olan tek şey başladınız ilişki yürütebilmek arkadaşlar. Çünkü insanlar genellikle bu konuda hata yapıyorlar. Etrafınıza baktınız zaman eminimki sürekli olarak sevgili değiştiren insanlar görmüşsünüzdür. İşte bu insanlar için de aynı problem geçerli sevgili dostlar. Karşınızdaki insana ne kadar uyumlu olursanız olun, birbirinizi ne kadar çok seviyor olursanız olun konu bir ilişkiye geldiği zaman gerçekten o ilişki yürütebilmek çok zor oluyor.

Zengin ve Yaşlı Kadınların Whatsap İletşim Numaraları

Bu site içerisinde her yaş grubundan sevgili arayan bayanlar, evlenmek isteyen bayanlar gibi kategorilerde farklı ilanlar bulabilirsiniz arkadaşlar. Bazı erkekler kendilerinden yaş olarak daha büyük olgun kadınlardan hoşlanırlarken bazıları ise kendisinden daha genç, daha alımlı, daha bakımlı kadınlardan hoşlanıyorlar. Zevkler ve renkler tartışılmaz arkadaşlar. herkesin aradığı sevgili tarzı birbirinden farklılık gösterebilir. Burada önemli olan tek şey siz gerçekten ne istediğinizi biliyor musunuz arkadaşlar. Eğer ne istediğinizi bilmiyorsanız o zaman şu anda burada olmamızın hiçbir anlamı yok. Öncelikle fazla insanla sevgili olmak istediğinizi, ne tarz bir ilişki arayış içerisinde olmak istediğimize karar vermelisiniz.

Geri kalan her şey zaten bu site sayesinde oldukça kolay olacaktır. Çünkü sizde biliyorsunuz ki insanlar artık arkadaşlık ve evlilik sitelerini inanılmaz derecede fazla şekilde takip etmeye başladılar. Özellikle de televizyondaki evlilik programları yasaklandıktan sonra herkes bu sitelerde aramalarını gerçekleştiriyor. Böylelikle insanlar rahat, hızlı ve pratik bir şekilde aradıkları, istedikleri gibi bir ilişkiyi bu site sayesinde bulabiliyorlar. Tüm Türkiye tarafından girilen, bütün Şehirler ve ilçeler tarafından tercih edilen bir arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak sizlerde içiniz rahat bir şekilde sitemiz içerisinde arama yapabilirsiniz arkadaşlar. Sitemizde ne kadar çok zaman geçirirseniz, ne kadar çok insan ile tanışırsanız emin olun ki bu şansınızı o kadar çok artırmış olursunuz.

1 YORUM

  1. Merhaba Büşra Sait ben 39 yaşındayım İstanbul da yaşıyorum derdini yasasını mutluluğu huzunu paylaşa bileceğim bi bayanla ileriye dönük ciddi bir ilişki arıyorum maddi sıkıntım yok kendi işim var seninle tanışmayi çok isterim umarım tanışma fırsatı mız olur bana yazmanı bekliyor um Kendi ne iyi bak 😍🥰😍

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here