Whatsapp Kadınlarla Sohbet

Yayınlanma : Güncelleme : 29 Temmuz 2021
0
997

Sohbet Edecek Sevgili Arıyorum

Merhaba. Öncelikle şunu söylemek istiyorum ki ben kesinlikle evlenecek bir eş aramıyorum. Kendimi evliliğe hazır hissetmiyorum. Evlilik gerçekten benim için tam bir kabus diyebilirim. Etrafımda evlenen insanları gördüğüm zaman da zaten iyice soyuyorum evlilikten. Bana göre çok saçma geliyor. İnsanlar birbirlerine sürekli olarak yalandan sevgi gösteriyorlarmış gibi geliyor. Evlenmeden önce herkesin birbirine çok iyi davrandığını ancak evlendikten sonra olayın tamamen değiştiğini defalarca gördüm. Bu yüzden de evlilikten sogudum diyebilirim.

Ben yalnız başına yaşayan 32 yaşında bir kadınım. Daha önce evlenmedim. Tabii ki de birlikte yaşadığım erkek arkadaşım oldu. Ancak bir türlü doğru düzgün güvenilir bir erkeğe denk gelemedim. Ben gerçekten sadakat ve güvene çok önem veriyorum. Bu yüzden karşımdaki insanın bana sadık olması gerçekten benim için çok büyük önem taşıyor. Defalarca aldatıldım. Bu durum gerçekten insanın kalbini çok kırıyor. Tekrardan aynı şeyleri yaşamak istemiyorum. Herkesi kendim gibi görmek, kendim kadar değer vermek ve değer görmek istiyorum.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Özellikle aynı evin içine girdiğiniz zaman gerçekten insanlar çok değişiyorlar. İnsanın ev hali çok farklı olabiliyor. Bunun yanı sıra insanlar kendini öyle farklı tanıtıyorlar ki belli bir süre sonra gerçek yüzleri ortaya çıktığında inanılmaz derecede şaşırıyorum. Ben gerçekten karakterli bir erkek arıyorum. Gerçekten beni sevecek, benimle oturup konuşacak, bir derdi olduğunda benimle paylaşacak birini arıyorum. Mesela aldatmak gerçekten çok gereksiz bir şey. Bunu zaten yaşayanlar bilirler. Eğer bir insanla ilişkiniz yürümüyorsa bunu karşınızdaki insana söylemeniz gerektiğini düşünüyorum. Ben şahsen böyle yapıyorum. Dolayısıyla karşındaki insandan da bunu bekliyorum.

Yukarıda da bahsettiğim gibi insanları hep kendim gibi zannediyorum. Aslında yaptığım en büyük hata bu. Aslında insanlar gerçekten çok kötüler. Ben artık beni hak eden birini arıyorum. İstediğim çok fazla bir şey yok. Maddi durumum zaten oldukça iyi. Benim tek derdim gerçekten beni sevecek ve sahip çıkacak, bana kol kanat gerecek bir erkek arkadaş. Başka hiçbir şeye ihtiyacım yok benim. Maddi durumum zaten çok iyi. İşinde başarılı bir kadınım. Sadece derdimi paylaşabileceğim, bana sırdaş olacak, beni dinleyecek ve beni anlayacak birini arıyorum. Ben kimseyi ne maddi ne manevi konuda eksik bırakmam.

10 liram varsa emin olun ki sekiz lirasını karşımdaki insana veririm ben kalanıyla idare ederim. Ben öyle saf ve temiz duygulara sahip bir insanım aslında. Ancak bir türlü gerçekten güzel dostluk kurabileceğimiz, bana dost olacak bir hayat arkadaşı bulamadım. Bu durum gerçekten beni çok üzüyor. O yüzden lütfen gerçekten dürüst insanlar bana yazarlarsa çok sevinirim. Umarım bu sitede aradığım insanı bulurum. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum. Şunuda belirtmek istiyorum ki uzun zamandır yalnız olduğum için sadece sohbet edecek insanlar da bana yazabilirler. İlla sevgili olmamıza ya da beraber yaşamamıza gerek yok.

Sonuçta bazen insanın canı öyle sıkkın oluyor ki hiç tanımadığı, sanal ortamdan birileriyle sohbet etmek istiyor. Eminim ki hepiniz bu durumu yaşamışsınızdır. Bu yüzden de yalnızca sanal ortam üzerinde sohbet etmek isteyenler varsa onlarda bana yazabilirler. Sonuçta muhabbet etmekte insani bir ihtiyaçtır diye düşünüyorum. Benim çok fazla bir kriterim yok. Gerçekten insan olsun, olgun olsun kaç yaşında olursa olsun kafasındayım. Tabii ki çok da babam yaşında olan insanların olmaması gerekiyor. Eminim sizler benim ne demek istediğimi anladınız. Bunlar haricinde herhangi bir şey söz konusu değil.

Whatsapp Dul Grupları

Whatsapp türbanlı, tesettürlü dul bayan numaraları, WhatsApp arkadaşlık grupları, evlenmek isteyen, koca arayan olgun bayanların WhatsApp cep telefon numaraları, zengin ve yaşlı bayanların WhatsApp grupları başta olmak üzere bir çok farklı kategori içerisinde sizlerde aradığınız aşkı burada bulabilirsiniz arkadaşlar. Eminim ki hepinizin birbirinden farklı kriterleri, istekleri ve arzuları vardır. Tabii ki de günümüz teknolojisi sayesinde doğru insanı bulmak inanılmaz derecede kolay bir hale geldi arkadaşlar.

Sizde teknolojiden faydalanarak çok rahat, hızlı ve pratik bir şekilde aradığınız, istediğiniz kafaya sahip birini bulabilirsiniz. Biliyorum ki hepinizin birbirinden farklı istekleri, hayalleri bulunuyor. Burada önemli olan şey aslında sizi gerçekten sevecek, siz gerçekten tamamlayacak olan insanı bulabilmenizdır. Sonuçta karşınızdaki insan ne kadar güzel olursa olsun eğer içi güzel değilse o insan beş para etmez arkadaşlar. Bu yüzden kesinlikle dış görünüşe aldanmayın ve gerçekten size hayat arkadaş olacak, dost olacak kadınları arayın.

Türbanlı, Kapalı, Tesettürlü Whatsapp Sohbet Linki

Türbanlı Bayan arkadaş arıyorum, tesettürlü sevgili bulmak istiyorum, evlenmiş boşanmış türbanlı kadınların cep telefon ve WhatsApp numaraları gibi aramalarınız içinde tabii ki sitemizi kullanabilirsiniz arkadaşlar. Bu site inanın her kesime hitap eden bir sitedir. Dilediğiniz kadar insanla sitemiz içerisinde tanışabilir, kaynaşa bilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitemizde zaman geçirmek ve kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz bayan arkadaşlarımıza mesaj atmak olacaktır. Emin olun ki sizleri de kendisine uygun gören bir çok bayan arkadaş burada bulunuyor.

Buradaki tek önemli şey tabii ki de sizin karşınızdaki bayanları etkilemeniz arkadaşlar. Eğer karşınızdaki bayanları etkileyecek kabiliyete sahip değilseniz o zaman zaten işiniz sadece bu sitede değil sosyal yaşantınızda da oldukça zor olacaktır. Sonuçta kadınlar kendilerini etkileyen erkeklerden hoşlanırlar. Bu yüzden onları etkilemek zorundasınız. Şunu da biliyorsunuz ki kadınların her zaman seçenekleri oldukça fazladır. Sonuçta bayan arkadaşlarımıza mesaj atan, onlarla tanışmak isteyen çok fazla sayıda erkek bulunuyor. Bu kadar erkek içerisinden sizleri seçmeleri için onlara bir sebep vermeniz gerekiyor.

Erkek Arayan Zengin Bayanların Whatsapp İletişim Noları

Zengin ve yaşlı bayan arkadaş arıyorum, evine yatılı erkek arayan yaşlı ve zengin kadınlar, sevgili bulmak isteyen zengin kadınlar gibi bir çok arama kriterlerine de sahip olabilirsiniz arkadaşlar şunu unutmayın ki sitemiz içerisinde her yaş grubundan kadın ve erkek bulabilirsiniz. Burada yapmanız gereken tek şey yukarıda bahsetmiş olduğum gibi insanları sizinle arkadaş olmaları için yetkili bilmenizdir. Kadınlar kesinlikle etkilenmedikleri insanlarla cep telefon ya da WhatsApp numaralarını paylaşmıyorlar. Bu yüzden de onlarla konuşurken, arkadaş olurken oldukça dikkatli olmalısınız.

Özellikle zengin kadınların insanlara karşı güveni inanılmaz derecede azalmıştır arkadaşlar. Bunu zaten yazdıkları, gönderdikleri ilanlardan da görebilirsiniz. Bu nedenle bu kadın arkadaşlarımıza karşı olabildiğince dürüst olmanız sizler açısından çok daha iyi olacaktır. Eğer dürüst bir insan değilseniz ve yalan söylemeye alışmış bir bünyeniz varsa o zaman sadece burada değil hiçbiryerde kadınların kalbini kazanamazsınız arkadaşlar. Kadınların en büyük derdi sadakat ve güvendir. Bunları zedeleyecek herhangi bir şey yapmazsanız eminimki mutlu ve güzel bir ilişki sizi bekliyor olacaktır arkadaşlar.

İlgili Aramalar :

vatsap\ta kadınlarla kaba iletişim,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here