Whatsapp Kızla Konuşma

Yayınlanma : Güncelleme : 26 Temmuz 2021
0
1097

Olgun Sevgili Arıyorum

Merhaba. Ben İstanbul’da yaşayan olgun, bakımlı bir kadınım. Ben de artık kendime uygun ve düzgün bir erkek arkadaş, hayat arkadaşı bulmak istiyorum. Etrafındaki herkes kendini tamamlayan birbirinden güzel ilişkilere sahip. Ancak ben bu konuda gerçekten çok şanssızım. Bir türlü beni tamamlayacak istediğim gibi birini bulamadım. Bu yüzden artık ne yapacağımı şaşırdım diyebilirim. Son çare Twitter’da gördüm bu internet sitesine ilan göndermek istiyorum. Umarım ilan mı yayınlarsınız. İstanbul’da kız arkadaşımla beraber yaşıyorum,

Üniversite mezunu 26 yaşında bir kadınım. Çalışarak kendi ayaklarım üzerinde duruyorum. Ailem şehir dışında, Balıkesir’de yaşıyor. Kendileriyle tabii ki iş hayatından dolayı pek fazla görüşemiyorum. Zaten benim aile ilişkilerim hiçbir zaman sağlıklı olmamıştır. Bundan dolayı da her zaman mesafeyi korudum. Kendi başıma da bir hayat kurunca herkesten uzaklaştım. Zaten hayatım boyunca akrabalık ilişkilerinde sevmedim. Hal böyle olunca da İstanbul’a kaçıp kendi hayatımı kurmak bana çok tatlı geldi. 19 yaşındayken İstanbul’a üniversite için geldim.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Sonrasında mezun olduktan sonra iş hayatına başladım. Şu anda gerçekten çok güzel bir düzenim var. Ancak burada eksik olan tek şey beni tamamlayan, beni gerçekten seven bir erkek arkadaş. Tabii ki de çok fazla erkek arkadaşım oldu. Ancak hiçbiriyle istediğim gibi bir enerji tutturamadım. Artık beni tamamlayacak bir erkek arkadaş arıyorum. Bu tarz sitelerde insanların kendilerine uygun birilerini bulduğunu duymuştum. Bu yüzden şansımı denemek istedim normalde bu tarz sitelere pek fazla güvenmem. Ancak o Kadar çok örneğini gördüm ki denemekten zarar çıkmaz dedim. Özellikle de ücretsiz site olması hoşuma gitti.

Çünkü ücretli siteleri pek fazla güvenmiyorum. Daha önce de bir çok arkadaşlık sitesine girdim. Sırf ilan göndermem için bile benden ücret istemişlerdi. Herhangi bir şey paraya döküldüğü zaman onun içinde çıkar ilişkisi olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden de samimi gelmiyorlar. 30-35 yaş aralığında beni gerçekten anlayacak bir erkek arkadaş arıyorum. Benden yaşça büyük olmasını istiyorum. Çünkü erkeklerle gerçekten iyi anlaşamıyorum. Bana çok çocuksu geliyorlar. Bu yüzden de yaş olarak benden büyük olursa birbirimizi daha iyi tamamlarız diye düşünüyorum. Gezmesini bilen, eglenmesini bilen erkek arkadaş arıyorum.

Çünkü ben yaşamayı, eğlenmeyi ve güzel zaman geçirmeyi gerçekten çok seviyorum. Bu yüzden de tek kriterim karşındaki erkeğin de bunu bilmesi. Beraber gezip eğlenemedikden, birlikte zaman geçiremedikten sonra sevgili olmanın pek bir anlamı yok diye düşünüyorum. Bu yüzden de kafama yakın, gerçekten hayat yaşamasını bilen birini arıyorum. Maddi durumum gayet iyi. Kesinlikle maddi olarak kimseden bir beklentim ya da maddi olarak herhangi bir kriterim yok. Sadece karşımdaki insanın bana sadık olmasını, ihanet etmemesini istiyorum.

Güven ve sadakat gerçekten benim için çok önemli bir konu. Bunu en başından belirtmek istiyorum. Eminim herkese sorsanız herkes için önemlidir. Ancak kimse karşısındaki insana sadık olmuyor. Ben de bu olayı gerçekten anlamıyorum. Sonuçta karşınızdaki insanla bir ilişki içerisindeyseniz ona sadık olmanız gerekiyor diye düşünüyorum. Ben kendime yapılmasını istemediğim hiçbir şeyi karşındaki insana yapmam. Tabii ki de karşındaki insandan da bu şekilde bir empati bekliyorum. Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir. Bu arada tabii ki de geçmişte defalarca aldatıldım.

Bundan dolayı zaten artık insanlara, erkeklere karşı güvenim kalmadı diyebilirim. Kısaca hayat hikayem bu şekilde. Benimle görüşmek isteyen, uygun gören insanlardan mesajlarını bekliyorum.

Olgun Dul Bayan Whatsapp Numaraları

Ücretsiz İnternete cep telefon ve WhatsApp numarası bırakan bayanlar, olgun, dul kadınların cep telefon ve WhatsApp numaraları, sevgili arayan, dost arayan zengin ve yaşlı kadınların iletişim numaraları başta olmak üzere bir çok farklı kategori içerisinde sizlerde dilediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz sevgili arkadaşlar. Sitemizde hiçbir şekilde sınır, kısıtlama bulunmuyor. Bu yüzden içiniz rahat bir şekilde tamamen ücretsiz ve hiçbir şey için üye olmadan dilediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Hayat gerçekten çok kısa arkadaşlar. Bu yüzden sizi mutlu eden, sizi seven insanlara dört elle sarılmanız gerekiyor. Şimdi diyeceksiniz ki peki bu insanı nasıl, nereden bulacağım. Günümüzde internet teknolojisi sayesinde bu durum oldukça kolay bir hale geldi arkadaşlar. Bu teknoloji sayesinde de hiç olmadığınız, hiç beklemediginiz şehirlerden kendinize uygun, sizin için doğru olan insanları bulabiliyorsunuz arkadaşlar. Eskiden insanların tabii ki de böyle bir şansı yokmuş. Bu yüzden eskiden insanların doğru kişiyi bulma olasılıkları yok denecek kadar azmış. Ancak bizler şu anda inanılmaz derecede şanslı durumdayız arkadaşlar. Bu şansı iyi bir şekilde değerlendirmek ya da değerlendirmemek ise tamamen size kalmış bir olay.

Türbanlı, Kapalı Bayan Cep ve Whatsapp Numaraları

Türbanlı Ve tesettürlü evlenmek isteyen bayanlar, koca arayan kapalı kadınlar, dul erkek arayan türbanlı dul kadınlar, İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen, eş arayan olgun türbanlı kadınlar gibi bir çok kategori içerisinde sizlerde aramalarınızı dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Sitemizde herhangi bir sınır, kısıtlama kesinlikle bulunmuyor. Eminim ki sitemizde zaman geçirdiğiniz zaman sizde çok kolay, hızlı ve pratik bir şekilde kendinize uygun birini bulabileceksiniz arkadaşlar. Bunun için yapmanız gereken tek şey sitemize giriş yapmak ve insanlarla tanışmaktır.

Biliyorsunuz ki sitemiz tamamen ücretsiz, üyelik gerektirmeyen bir arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak hizmet veriyor arkadaşlar. Bu sayede insanlar dolandırılma korkusu olmadan rahatlıkla sitemiz içerisinde aramalarını gerçekleştirebiliyorlar. Çünkü bizim gerçekten tek amacımız insanların kolay, rahat ve hızlı bir şekilde hayat arkadaşını bulabilmelerini sağlamaktır. Bu yüzden de sürekli olarak, yedi gün 24 saat çalışan bir ekibimiz bulunuyor. Umarım sizlerde en kısa zamanda kendinize uygun olan kişiyi bulabilirsiniz.

Çünkü gerçekten kendinize uygun kişiyi bulamadığını sürece her zaman bir yanımız eksik kalacaktır. Bunun farkında olmasanız bile içten içe bunu bileceksiniz. Bu duygu gerçekten çok kötü bir duygu arkadaşlar. Bunu sadece yaşayanlar bilir. İşte bu sebepten dolayı da bizler bu siteyi çok büyük hevesle açtık. Gerçekten istiyoruz ki insanlar, tüm Türkiye’den giriş yaparak kendilerine uygun kişileri arasınlar ve bulsunlar. Şimdiye kadar çok şükür bir çok insanın tanışmasına, sevgili olmasına, evlenmesine vesile olmuş bir siteyiz. Bu konuda inanın kendimizle gurur duyuyoruz. Umarız sizlerde sitemizden yararlı bir şekilde faydalanırsınız.

Zengin ve Yaşlı Bayanların Whatsapp Noları

Zengin Ve yaşlı bayan arkadaş arayan çok fazla sayıda erkek bulunuyor arkadaşlar. Sitemizde bu konuda inanılmaz bir rekabet söz konusu diyebiliriz. Bu yüzden eğer sizde zengin ve yaşlı bayanların cep telefon ya da WhatsApp numaralarını bulmak istiyorsanız, onlarla konuşmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey kendinizi onlara güzel bir şekilde tanıtmak sizinle iletişime geçmelerini sağlamak olacaktır. Biliyorsunuz ki bu kadınlar gerçekten zemini konusunda kendilerini açmış olduğunuz. Bu yüzden de insan konusunda oldukça tedirginler.

Kendilerini kullanmak isteyen çok fazla sayıda insanla karşılaştıklarını, tanıştıklarını söylüyorlar. Bu yüzden de sitemizde zaman geçirirken insanlara güvenme konusunda problemlerinin olduğunu da dile getiriyorlar. Bu yüzden de sizler bu bayan arkadaşlarımıza karşı ne kadar çok dürüst olursanız onları kazanma olasılığınız o kadar çok artacaktır arkadaşlar. Her zaman yalandan, pembe dahi olsa gerçeği çarpıtmaktan uzak durmalısınız arkadaşlar. Çünkü inanın bu tarz konular çok tehlikeli olabiliyor. Elbet bir gün ortaya çıkıyor Ve sonrasında geri dönülmez bir enkaza sebep oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here