Whatsapp Sohbet Hattı

Yayınlanma : Güncelleme : 13 Eylül 2021
0
1138

Dost, Sırdaş Arıyorum

Merhaba. İsmim yazısı. Muğla’da yaşıyorum. Emlakçıyım. Hayatımın aşkını arıyorum. Sevebileceğim, Sevi’lebileceğim bir dost bulmak istiyorum. Çünkü hayattan gerçekten çok yoruldum ve sıkıldım. Hayat inanılmaz derecede zor gelmeye başladı. Maddi olarak hiçbir problemim yok. Hatta etrafındaki insanlara baktığım zaman bile gerçekten çok çok iyi Bir hayat yaşıyorum. Ama buralara gelmem gerçekten çok zor oldu. Ben annesiz babasız büyümüş bir insanım. Annem ile babam beni çok küçük yaşlardayken terk ettiler. Beni büyükannem ve büyükbabam büyüttü.

Şu anda her şeyimi onlara borçluyum desem yalan olmaz. Onlar sayesinde okulumu okudum, onlar beni yetiştirdiler. Bu yüzden onlara minnettarım. Bundan üç sene önce de onları maalesef ki yaşlılıktan dolayı kaybettim. Sonrasında zaten hayattan hiç keyif almamaya başladım. Çünkü hayatımda olan iki insan da bu dünyadan göçüp gitmişlerdir. Bu beni gerçekten derinlemesine üzdü. Sonradan fark ettim ki istemsizce çok depresif bir hale bürünmeye başladım. Bu yüzden de yakın arkadaşlarımın da tavsiyesiyle kendime uygun bir erkek arkadaş bulmaya, aramaya karar verdim.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Tabii ki insanlardan da korkmuyorum desem olmaz. Gerçekten kalbimin kırılmasından, insanların duygularını oynamasından inanılmaz derecede korkuyorum ve tedirginim. Bu tarz kötü olaylar yaşayan çok fazla tanıdığım oldu. Tabi insan etrafında bu tarz şeyler görünce ister istemez insanlardan soğuyor. Çünkü ben gerçekten çok zor şekilde ayakta duran bir insanım. Bu nedenle gerçekten sevmesini bilen, bana gerçekten değer verecek birini bulmak istiyorum.

İnsanlar artık değer vermeyi, sevmeyi gerçekten hiç bilmiyorlar. Etrafıma baktığım zaman sevmeyi bilen bir tane dahi insan görmüyorum. Herkes saçma sapan şeylerin peşinde, kimse kimseyi umursamıyor. İşte bu yüzden ben bu konuda çok seçici olacağım. Önce karşımdaki insanı tam anlamıyla, çok iyi bir şekilde tanımak istiyorum. Sonrası zaten kendiliğinden gelir. Önemli olan tek şey zaten ilk tanışmadır. Eğer birbirimizden elektrik alırsak, birbirimizle güzel anlaşmaya başlarsak Geri kalan her şey çok kolay bir şekilde gelir.

30-45 yaş arası benim için uygundur. Karşındaki insan daha önce evlenmiş boşanmış olabilir. Bu benim için bir sorun teşkil etmiyor. Hatta evlenmiş boşanmış olursa daha iyi olur. Çünkü evlenip boşanmış olan insanlar kadınlar konusunda çok daha fazla tecrübeye sahipler. Bir kadını nasıl mutlu edeceklerini, bir kadının nelerden mutlu olacağını daha iyi bilirler. Bu yüzden tecrübeli erkekler her zaman bir numaralı tercihimdir. Bunun haricinde herhangi bir kriterim, şartım kesinlikle bulunmuyor. Karşındaki kişi insan olsun, sevmesini bilsin benim için gerçekten yeterli.

Maddi olarakta hiçbir kriterim bulunmuyor. Sonuçta gerçekten çok zor bir ülkede yaşıyoruz. Benim için önemli olan tek şey karşımdaki insanın bana gerçekten, tam anlamıyla değer vermesi. Geri kalan maddi her şeyini çözmeye de söz veriyorum. Yeterki birbirimizle iyi anlaşalım. İş konusunda da yardımcı olabilirim, hayatta da her konuda sevdiğim insanın, hayatımda olan insana yardımına koşarım. Dediğim gibi benim ihtiyacım ne para ne pul ne de başka bir şey. Benim tek ihtiyacım gerçekten duygusal ve manevi anlamda beni tamamlayacak biri. Muğla içerisinden olursa tabii ki benim için daha iyi olur. Çünkü ben sevgilim olan insanla zaman geçirmek, bol bol birlikte uyumak falan istiyorum.

Bundan dolayı bana ne kadar yakın olursa o kadar iyi olur. Çünkü çalışanlarımın başında durmam gerekiyor. Başında durmadığın zaman istenmeyen durumlar söz konusu olabiliyor. Bu nedenle benim şehirler arası seyahat etmem pek mümkün değil. Burada güvenebileceğim, işlerimi bırakabileceğim biri maalesef yok. Bundan dolayı Muğla ve civarından olanlar mesaj atarlarsa çok iyi olur.

Ücretsiz Whatsapp Canlı Sohbet

Bayan numaraları arıyorum, kızlarla WhatsApp dan kameralı ve görüntülü sohbet, türbanlı, tesettürlü evlenmiş boşanmış dul kadın cep telefon ve WhatsApp numaraları gibi birbirinden farklı bir çok kategori içerisinde dilediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Şu anda içerisinde bulunduğunuz bu arkadaşlık ve evlilik sitesi tam anlamıyla ücretsiz, insanların kendilerine uygun kız arkadaş, erkek arkadaş bulabilmeleri için açılmış bir sitedir arkadaşlar. Eminim ki hepiniz yalnızlıktan çok sıkıldınız ve bir an önce kendinize uygun bir sevgili bulmak istiyorsunuz.

Yalnızlık çok uzun sürdüğü zaman biz insanları çok kötü etkiliyor gerçekten. Bundan dolayı da kesinlikle Çok uzun tutmamalısınız arkadaşlar. Ne kadar uzarsa sizin için o kadar zararlı olur. Günümüzde artık teknoloji sayesinde uygun kız arkadaş bulmak, sevgili bulmak çok kolay bir hale geldi çok şükür. Eskiden insanlar gerçekten uygun sevgili bulmak, uygun eş bulma konusunda çok ciddi sıkıntılar yaşıyorlarmış. Ancak biz bu konuda gerçekten çok şanslıyız. Çünkü çok kısa zaman içerisinde kendimize uygun doğru insanı bulabiliriz.

Whatsapp Evlenmek İsteyen Bayanlar

Sitemiz hem arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak açılmıştır arkadaşlar. Bu sayede ister evlenmek isteyin isterseniz yalnızca hayatınıza alacak bir dost arayın hepsini bu sitede bulabiliyorsunuz. Herkes, bütün Türkiye tek bir çatı altında toplandı. Buradaki tek amacımız insanların hızlı, çabuk bir şekilde kendine uygun sevgili bulabilmesi sağlamak. Çünkü gerçekten yalnızlık iğrenç bir şey. Bunu bilen biri olarak bu siteyi kurma gereği duydum. Umarım sizlerde bu siteden güzel bir şekilde faydalanabilir ve gerçekten sizi seven, sizi anlayan biriyle tanışabilir, bu siteden mutlu bir Şekilde ayrılırsınız.

Ne kadar çok insan ile tanışırsanız doğru insanı bulma, doğru insanı ayırt etme şansınızı da o kadar çok artırırsınız. Sonuçta doğru insanı bulamadığınız sürece sevgili bulmanızın, biriyle sevgili olmanızın hiçbir anlamı kalmaz arkadaşlar. Çünkü doğru olmayan insan sizi her zaman mutsuz eder. Bu da hayatınızın her köşesinde başarısız olmanızı ve mutsuz olmanızı sağlar. Hani derler ya her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır diye. Gerçekten çok doğru arkadaşlar. Eğer sizde başarılı, mutlu ve güzel bir hayatınız olsun istiyorsanız çok doğru insanı seçmeniz gerekiyor.

Whatsapp Bedava Kız Sohbet No

Biliyorum ki hepiniz bir an önce tanışma aşamasına geçerek karşınızdaki bayanlardan cep telefon ve WhatsApp numaralarını almak, bu kadınlarla bir ilişkiye başlamak istiyorsunuz. Ancak maalesef ki bu işler o kadar kolay olmuyor arkadaşlar. Özellikle gönül işleri konusunda ne kadar çok acele ederseniz emin olun ki hata yapma olasılığınız o kadar çok artırırsınız. Bu sebepten dolayı kesinlikle acele etmeyin arkadaşlar. Karşınızdaki insanı tanımak için, iyi bir şekilde tanımak için hem kendinize hem de karşınızdaki kişiye zaman tanımalısınz. Birbirinizden emin olduktan sonra da bütün ciddi adımları atabilirsiniz.

Buraya gelen insanlar tabii ki de yalnızlık konusundan oldukça sıkıldığı için bir an önce bayanların numaralarını almaya çalışıyor. Bu konuda insanlara da hak vermek gerekiyor. Ama dediğim gibi kadınlar çok fazla acele ettirdikleri şeyden pek fazla hoşlanmazlar. Bu sebepten dolayı sakin ve emin adımlarla ilişkinizi ilerletmeniz hem sizin açınızdan hem de karşınızdaki bayan arkadaşlarımız açısından çok daha iyi olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here