Whatsapp Tanışma Numaraları

#image_title
Hilal

Beylikdüzünde Yaşıyorum Erkek Arkadaş Arıyorum

Bugünlerde hayatımda her şeyin anlamsız bir şekilde ters gittiği bir dönem geçiriyorum. Kafamın içi öylesine doldu ki artık bu yavaş yavaş bunalıma girmeye başladım. Buradaki arayışım tamamen dürüstlük çerçevesinde bir arkadaşlık ve seviyeli bir şekilde bir sevgili bulmak karşımdaki insanı gerçek anlamda tanımak ve bana karşı kesinlikle yalana dolana başvurmayacak bir kendini tanıtacak hiçbir şekilde yalan söylemeyecek bir insan bulmak istiyorum. Ben nasıl ki buraya fotoğrafımı koyduysam karşımdaki kişinin de resmini görmek istiyorum kullandığınız herhangi bir sosyal medya hesabı varsa benimle paylaşabilirsiniz Facebook Instagram TikTok Twitter hiç fark etmez. Sonuç olarak konuştuğum kişiyi görmek isterim dediğim gibi dürüstçe konuşmak öncesinde biraz sohbet etmek gerekirse cep telefon numaramı vermek ve WhatsApp’tan konuşmak kafamda bir şeyleri kurmak istiyorum sonra entrikaların içerisinde boğulmak istemiyorum zaten kaldıracak durumda değilim.

İstanbul Beylikdüzü’nde yaşıyorum. Boylu postu bakımlı oldukça güzel bir bayanım. Hayvanları gezmeyi tozmayı eğlenmeyi tatile gitmeyi kamp yapmayı ve klasik olarak insanların keyif aldığı şeyleri yapmayı Ben de severim. Bu arada çok güzel yemek pişireceğim bunu da söylemeden geçmek istemedim. Kendine güvenen dürüst olduğundan emin olan erkekler mesaj gönderirse sevinirim.

Yönetici Mesajı : WhatsApp bayan arkadaş telefon numaraları WhatsApp kızlarla ve olgun bayanlarla tanışma, evlenmek isteyen bayanların WhatsApp evlilik grupları ve evlilik ilanları ve buna benzer birçok konuda internet sitemizin kategorilerini ziyaret ederek ilanlara ücretsiz bir şekilde mesaj gönderebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. WhatsApp tanışma gerçekleştirebilmek için en uygun uygulamalar arasında yer almaktadır.

Erkek Arkadaş Arıyorum
İstanbul
Beylikdüzü
Bekar
Çerkes
1.60 ve 1.70 Arası
Siyah Gözlü
22 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Evet
Evet
Aylık 15 Bin Tl ve Üzeri
Serbest Meslek
Yüksek Lisans Mezunu
Beyaz Tenli
Yengeç Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Kedim Var
Evet
Evet Telegramım Var
Tiktok Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Hayır Ev Sahibi Değil
Gezmeyi Seviyor - Müzik Dinlemeyi Seviyor - Dans Etmeyi Seviyor - Yemek Yapmayı Seviyor -
Yakışıklı Erekekler, Olgun Erkekler, 20 - 25 Yaş Üzeri Erkekler, 30- 35 Yaş Üzeri Erkekler, 40 - 45 Yaş Üzeri Erkekler,

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*