Whatsapp Yabancı Kız Numaraları – Sanem

#image_title
Sanem

Merhaba Erkek Arkadaş Arıyorum.! Saçma Saçma Mesaj Atanların hiç şansı yok : )

Ben oldukça eğlenceli bir kızım elektriğimin uyuştuğu kişiyi de iyice tanımak isterim tabii ki. Sonuç olarak karşımdaki insanı tanımadan onun hakkındaki her şeyi bilmeden ona bağlanmam onunla ilgili iyi şeyler düşünmem özellikle de bu devirde mümkün değil. Biliyorsunuz insanlara güvenmek çok zor. O yüzden önce buradan birilerini tanımak arkadaşlık kurmak istiyorum daha sonra sevgili olmak istiyorum. Boş yapanlar, boş boş konuşanlar, ukala davrananlar, parasıyla puluyla arabasıyla falan hava atan egoist ve şımarık ukalat ipler bana yazmasın bir sürü ilan var gidin onlara yazın.

Bana yakınsanız ilk olarak kendinizi uzun uzun anlatarak yazmanızı rica ediyorum aşağıda mesaj gönderebileceğiniz bir bölüm bulunuyor. Özellikle de yakın olanlar lütfen kendisini tanıtsınlar. Amacım sadece sevgili olmak değil tabii ki eğer arkadaş olacaksak da kendime yakın gördüğüm birileriyle konuşmak tanışmak sohbet etmek isterim. Whatsapp kullanan erkekler daha çok ilgimi çeker Çünkü ben aktif olarak Whatsapp kullanan bir insanım. Facebook Instagram Twitter adreslerim var ama güvenmediğim kişilere sosyal medya adreslerimi Ya da cep telefon numaramı falan mı vermem tabii ki.

İstemediğim tek şey gereksiz ve ukalaca gönderilmiş olan ve saçma sapan yazılmış olan mesajlar. Çünkü böyle insanlarla uğraşmak çok yorucu oluyor ve insanı bıktırıyorlar güzel şeyler yazın lütfen.

YÖNETİCİ açıklaması : İzmir Karşıyaka ve çevresinden bayanlarla tanışmak, İzmirde kız arkadaş arıyorum ilanları, erkek arkadaş arayan güzel kızlar evlenmek isteyen bayanlar, İzmir Karşıyaka sevgili bulma siteleri ve sevgili bulma ilanları, İzmir Karşıyaka sevgili arıyorum ilanları sitesi gibi birçok konuda sitemizde ücretsiz üye olmadan profil oluşturabilir ve daha fazla insana ulaşabilirsiniz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Karşıyaka
Bekar
Türk
1.60 ve 1.70 Arası
Kahverengi Gözlü
24 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Evet
Evet
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
Üniversite Mezunu
Kumral
Terazi Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Kedim Var
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Evet Arabası Var
Hayır Ev Sahibi Değil
Gezmeyi Seviyor - Müzik Dinlemeyi Seviyor - Dans Etmeyi Seviyor - Yemek Yapmayı Seviyor -
Yakışıklı Erekekler, 20 - 25 Yaş Üzeri Erkekler, 30- 35 Yaş Üzeri Erkekler, 40 - 45 Yaş Üzeri Erkekler, Zengin Emekli Erkekler,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*