Whatsapp Yakışıklı Erkek Numaraları

Ücretsiz WhatsApp telefon numaraları, internete WhatsApp numarası bırakan kadınlar ne diyor koca arayan bayanların WhatsApp numaraları
Ücretsiz WhatsApp telefon numaraları, internete WhatsApp numarası bırakan kadınlar ne diyor koca arayan bayanların WhatsApp numaraları

Genç Bekarım Evlenmek amacı İle Sevgili Arıyorum

Merhaba. İsmim büşra. 33 yaşında daha önce evlenmemiş bekar bir kadınım. Kendime uygun bir sevgili bulmak istiyorum. Şimdiye kadar aradığım aşkı bulamadım desem yalan olmaz. Kendim için gerçekten düzgün birini arıyorum. Ancak bu devirde düzgün insan kalmamış. Neredeyse bütün inancımı yitirdim. Bu yüzden açık konuşmak gerekirse uzun zamandır hayatıma kimseyi almak istemiyordum. Ancak artık yaşımın geldiğini düşünüyorum gerçekten ama ben çok sıkıldım. Ben aslında şimdiye kadar hep annemle zaman geçiriyordum. Bu yüzden hiç evlenmeye, yuva kurmaya ihtiyaç duymadım. Annemle babam ben çok küçükken ayrılmışlar.

Bu yüzden bütün hayatımı annemle beraber geçirdim. Ancak artık annem de bana birini bulmam konusunda, yuva kurmam konusunda öğüt veriyor. Yarın bir gün ben bu dünyadan göçüp gittiğim zaman tek kalmanı istemiyorum, yanında bir hayat arkadaşı olsun diyor. Onunla bu konuşmayı yaptıktan sonra gerçekten mantıklı gelmeye başladı. Sonuçta bütün Ömrüm hayatım boyunca annemle olamazdım ya? İşte bu yüzden ben de kendime uygun birini aramaya başladım. Bu siteyi de Instagram’da gördüm. Umarım gerçekten insanların sevgili bulabildikleri bir arkadaşlık sitesidir diye umuyorum.

35-45 yaş arasında bir erkek arkadaş arıyorum. Ben her zaman erkeklerin kadınlardan daha büyük olması gerektiğini savunan bir insanım. Çünkü bir ilişkide bence erkek toparlayıcı olmak zorunda. Bu yüzden kadına hükmedebilmesi için, kadını kontrol edebilmesi için erkeğin her zaman daha olgun bir yapıya sahip olması gerekir diye düşünüyorum. En azından benim arayışım bu şekilde. Gerçekten kalbini kırmayacak, karşısındaki insanın kıymetini bilen bir sevgili arıyorum. Çünkü insanlara baktığım zaman çok kolay bir şekilde kalp kırıyorlar, çok kolay bir şekilde yalanlar söylüyorlar. Ben kesinlikle böyle sahte bir evlilik hayatı istemiyorum.

Amacım gerçekten ciddi düşünen, evlilik yönünde bir adım atmak. Ancak bu demek değil ki tanıştığım kişiyle hemen evlilik yoluna gireceğiz. Ben birbirimize bol bol zaman vermeyi daha doğru buluyorum. Çünkü birbirimizi iyi tanımazsak ilerde pişman olabiliriz. Bu yüzden evlilik konusunda acelesi olmayan ancak evlilik niyetinde olan kişilerin bana yazmasını isterim. Evlilik baskı ile olacak ya da aceleye getirilecek bir şey kesinlikle değildir. Bu yüzden bu konuda karşındaki insandan anlayış bekliyorum. Ben hatalı bir evlilik gerçekleştirip sonrasında kaybettiğim yıllarımı üzülmek istemiyorum. Bu yüzden emin adımlarla, sağlam bir evlilik sahibi olmak istiyorum. Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Gezmeyi seven, hayattan keyif almasını bilen, hayatın her zaman yaşamaya değer olduğunu düşünen biriyim. Gerçekten her anlamda pozitif bir kadınım. Hayatımda da her zaman pozitif insanlara yer vermek istemişimdir. Hepimizin başına farklı farklı aksilikler tabii ki geliyor. Herkesin birbirinden farklı mücadeleleri, zorlukları oluyor. Ancak bütün bunlara rağmen hala ayakta dura biliyoruz. İşte bu yüzden ben de benim gibi pozitif, gerçekten aklı başında ve beni negatif düşünceleri bu olmayacak bir hayat arkadaşı arıyorum.

Whatsapp Erkek Arkadaş İlanları

Whatsapp sevgili bulma grupları, WhatsApp olgun kızlarla tanışma ve arkadaşlık numaraları, evlenmek isteyen, ciddi sevgili arayan bayanların ve erkeklerin cep telefon ve WhatsApp numaraları, zengin yaşlı dul bayanların WhatsApp numaraları başta olmak üzere birbirinden farklı, bir çok kategori içerisinde sizlerde istediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Şu anda içerisinde bulunmuş olduğunuz bu arkadaşlık ve evlilik sitesi insanların kendilerine uygun hayat arkadaşı, kız arkadaş ve sevgili bulması için açılmış bir sitedir. Tamamen ücretsiz olan bu arkadaşlık ve evlilik sitesinde sizlerde dilediğiniz gibi kendinize uygun kişileri aramaya başlayabilirsiniz.

Yaşınız kaç olursa olsun kesinlikle hiçbir şey için geç kaldığınızı düşünmeyin arkadaşlar. Çünkü bu site içerisinde çok fazla sayıda insan bulunuyor. Her yaş grubundan insanlarla bu site içerisinde tanışıp, arkadaş olabilir, paylaşabilirsiniz. Önemli olan tek şey gerçekten sizi sevecek, size değer verecek ve sizinle hayatını paylaşacak birini bulmak. Bunuda karşınızdaki kişiyle konuşarak, sohbet ederek öğrenebilirsiniz.

Whatsapp Erkek Arkadaş Arıyorum

Erkek arkadaş bulmak gerçekten günümüz teknolojisinde çok kolay bir hale geldi arkadaşlar. Çünkü insanlar artık çok hızlı bir şekilde teknolojiyi kullana biliyorlar. Bu da aslında zaman açısından gerçekten hepimize çok faydalı oluyor. Sonuçta bu dünya üzerinde hepimizin oldukça kısıtlı zamanım var. Bu kısıtlı zamanımızı da sevgili bulmak gibi konulara harcıyoruz. Ancak internet sayesinde bu ara işlerimiz oldukça kısa sürede hedefine ulaşıyorsun. Eskiden insanların kız arkadaş bulması gibi kendilerine uygun evlenecek eş bulmaları gerçekten çok zormuş. Çünkü insanların tanışmaları için ancak yüzyüze gelmeleri ya da komşularına haber vermeleri gerekiyormuş. Ancak günümüzde internet sayesinde bu işler çok kolay bir hale geldi.

İnternet üzerinde dilediğiniz gibi arama gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca şu anda içerisinde bulunduğunuz bu arkadaşlık ve evlilik sitesi tamamen ücretsiz bir site olduğu için içiniz rahat olabilir. İstediğiniz kadar sitemizin içerisinde zaman getirebilirsiniz arkadaşlar. Böylelikle kendiniz için doğru olan insanı emin olana kadar bekletebilirsiniz. Sitemizin ücretsiz olması bu sitenin sevilmesinde ve büyümesinde gerçekten çok büyük rol oynamıştır. İnsanlar sitemiz ücretsiz olduğundan dolayı daha çok güvenerek sitemizde zaman geçirmeye başladılar. Böylelikle herkes aradığı ve istediği kriterlere sahip olan kadın arkadaşı daha kolay bir şekilde bulabilmeye başladı. Sizde hiç vakit kaybetmeden bu siteden dilediğiniz gibi yararlanın arkadaşlar.

Whatsapp Dul ( boşanmış ) Erkek arkadaş Bulma

Sitemizde Her çeşit kadın ve erkek bulunuyor. Günümüzde biliyorsunuz ki boşanma sayılarında inanılmaz derecede bir artış söz konusudur. Bundan dolayı da sitemize çok fazla evlenmiş boşanmış kadın ve erkek buluyorsunuz arkadaşlar. Bazı insanlar özellikle evlenmiş boşanmış kadınlarla arkadaş olmayı, sevgili olmayı tercih ediyorlar. Sonuç olarak herkesin istekleri, hayal ettiği ilişki tarzı birbirinden farklılık gösteriyor. Burada önemli olan tek şey sizin nasıl bir sevgili bulmak istediğinizdir.

Eğer daha önce başından bir evlilik geçmiş kadının sizi daha iyi anlayacağını, siz daha iyi bir şekilde tamamlayacağını düşünüyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizin ana sayfasına giderek evlenmiş boşanmış kadınların ilanlarına bakmak olacaktır. Sitemizde çok fazla kategori var. Bütün bu kategorileri istediğiniz gibi girmekte özgürsünüz. Gerçekten size uyum sağlayan birini bulana kadar da aramaya devam etmelisiniz arkadaşlar. Çünkü doğru insanı bulmak gerçekten hiç kolay değil. Ne kadar sürerse sürsün yalnızca doğru insanı bulmaya odaklanın.

8 yorum

  1. selam ben delı doluuu aşk dolu romantık kadın ruhundan anlayan bir yakışıklı erkegimmm ısmımmm alperrrr bayan arkadaş arıyorummm mesaj atmanızı aramanızı whatshaptan yazmanızı beklıyorumm 0532*

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*