Yakışıklı Erkek Arkadaş Arıyorum

Türbanlı Bayanlarla Tasnışma Arkadaşlık Sitesi, Tesettürlü Sevgili Bulma Sayfaları
Türbanlı Bayanlarla Tasnışma Arkadaşlık Sitesi, Tesettürlü Sevgili Bulma Sayfaları

Türbanlı Dul Bayanım Sevgili ( erkek arkadaş ) Arıyorum

Merhaba. İsmim Melisa. 27 yaşında türbanlı bir kadınım. Buraya hayat arkadaşımı bulmak için geldim. Evlenmiş boşanmış bir kadınım. Ancak gerçekten erkeklerden inanılmaz derecede tiksindim diyebilirim. Artık ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Bir türlü düzgün bir insana denk gelemiyorum. Defalarca aldatıldım.

İnsanlar gerçekten çok kötü kalpliler. Ben zaten aldatılmış bir kadınım. Bundan dolayı zaten evlilik hayatımı sonlandı. Gerçekten benim için çok yıkıcı şeyler oldu. Erkek kırkından tiksindim diyebilirim. Ancak yapacak bir şey yok. Sonuçta insanın gerçekten manevi olarak bir insana ihtiyacı oluyor. Ben artık bunu kabullendim. Ancak sadece tek istediğim doğru ve düzgün bir insanı bulabilmek. Aldatmayan erkek neredeyse yok diyebilirim. Ama ben gerçekten Aldatmayanını bulmak istiyorum.

Çünkü aldatılmayı hak eden bir kadın değilim. Ben bu olaydan gerçekten çok sıkıldım. Ve insanlara karşı nasıl bir şekilde davranacağımı da bilmiyorum. Ailemle uzun zamandır görüşmüyorum. Üniversite için şehir dışına çıktıktan sonra bir daha ailemle hiç eskisi gibi olamadım diyebilirim.

Galiba araya mesafeler girince insanın ailesi de olsa biraz mesafe oluyor muş. Ben de o durumu yaşıyorum. Bu yüzden ailem benim yaşadığım olayları pek fazla bilmez. Evlenirken de onlara sormadım zaten. Sadece ben evleniyorum dedim. Kendileri tabii ki her konuda bana destek oldular. Sonrasında boşanırken de hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Sonuçta kendi parasını kazanan, maddi özgürlüğünü eline almış bir kadın duruyor karşınızda. Bu yüzden de zaten kimsenin hayatıma müdahale etmesine müsaade etmem. Özgürlüğüne çok düşkün bir kadınım. O yüzden insanların ne düşündüklerini, ne söylediklerini hiçbir zaman umursamam. Sonuçta mutlu olacak olanda benim, üzülecek olan da benim.

Herhangi bir kötü olay yaşadığım zaman kimsenin umrunda olmuyor. Bu yüzden de nasıl ki her şeyle kendi başıma mücadele ediyorum o zaman kimse iyi ya da kötü hiçbir şeyim hakkında yorum yapsın istemiyorum. Bu yüzden de bulmak istediğim erkek biraz daha ailesinden ve akrabalarından uzak olmalı. Çünkü başka türlü gerçekten mutlu olunmuyor. Nerede çokluk orada bklk diye boşuna dememişler. Eğer bir erkeğin etrafında çok fazla aile üyesi varsa, onun hayatına çok fazla müdahale varsa o insan zaten hiçbir zaman mutlu olamaz.

Bu yüzden 30-40 yaş aralığında kendi ayakları Üzerinde durabilen, görmüş geçirmiş bir erkek arkadaş arıyorum. Çünkü beni ancak olgun erkekler kaldırabilir diye düşünüyorum. Bir kadına nasıl davranması gerektiğini bilen, aklı başında birinin olması gerekiyor. Umarım tam olarak nasıl bir insan aradığımı güzel bir şekilde anlatabilmişimdir. Şimdiden bana yazan herkese teşekkür ediyorum.

Yakışıklı Erkek Numaraları

Yakışıklı erkek arkadaş, sevgili arıyorum, yakışıklı erkeklerle sohbet sitesi, olgun, dul ve zengin erkek arkadaş arayan bayanlar gibi bir çok farklı kategori içerisinde aramalarınızı tabii ki gerçekleştirebilirsiniz sevgili arkadaşlar. Hayat gerçekten çok kısa. Bu yüzden eğer hala doğru insanı bulamadıysanız elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Çünkü bir bakıyorsunuz yaş geçmiş oluyor. İşte bu sebepten dolayı da hızlı bir şekilde sizi seven, sizi gerçekten düşünen bir hayat arkadaşı bulmanız gerekiyor arkadaşlar. Bu olay tabii ki de internet teknolojisi sayesinde inanılmaz derecede kolay bir hale geldi.

İnsanlar eskiden doğru insanı bulmak konusunda bayağı bir zorlanıyorlardı. Sonuçta insanların tanışabilircekleri insan sayısı oldukça kısıtlıydı. Ancak günümüzde böyle bir durum söz konusu değil. İstediğiniz kadar bayan arkadaş, sevgili bulabiliyorsunuz. Bu site zaten arkadaşlık ve evlilik sitesi için açılmış bir sitedir. İnsanların zaten bu siteye girmelerindeki amaç kendilerine uygun bir bayan arkadaş, bir sevgili bulmalarıdır. Bu yüzden bu sitede birine yazarken içiniz rahat olabilir. Herhangi bir sosyal medya hesabından birine yazarken tabii ki de tedirgin olabilirsiniz. Ancak bu sitede böyle bir durum söz konusu olmuyor.

Yakışıklı Zengin Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

İstanbul Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Gaziantep başta olmak üzere bütün büyük şehirlerimiz ve diğer şehirlerimiz içinde arama sayfalarımız bulunuyor sevgili arkadaşlar. Eminim ki hepinizin geçmişte birbirinden farklı ilişki tecrübeleri, deneyimleri olmuştur. Ancak şu anda burada olduğunuza göre sizin için doğru olan insanı bulamamışsınız demektir. Bu konuda hiç merak etmeyin sevgili arkadaşlar. Çünkü emin olun ki bu sitede o kadar çok fazla sayıda insanla tanışma, arkadaş olma ve kaynaşma şansınız bulunuyor ki içlerinde illaki size uygun olan birini bulacaksınızdır.

Bu sitede her yaş grubundan insanla tanışma, arkadaş olma ve kaynaşma şansınız bulunuyor. Bu yüzden yaşımız kaç olursa olsun kesinlikle hiçbir şey için geç kaldığınızı düşünmeyin arkadaşlar. Sonuçta aşkın, sevginin asla yaşı olmaz. Bunun bilincinde olmalısınız. Emin olun ki sizi de bekleyen birileri vardır. Tabii ki de doğru insanı bulmak hiç kolay değil. Zaten kolay olsaydı bizler gibi olan arkadaşlık ve evlilik sitelerine de gerek kalmazdı. Sitemiz içerisinde arama yapan ve kendine ait, düzgün bir insan bulan fazla sayıda insan bulunuyor. Sizde bunlardan birisi olabilirsiniz.

Bekar, Dul Kadın Arayan Yakışıklı Erkek Cep Tel No ve Sohbet

Ücretsiz sohbet siteleri, arkadaş bulma siteleri, sevgili arayan erkeklerle tanışma ve arkadaşlık siteleri başta olmak üzere bir çok farklı kategori içerisinde sizlerde dilediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Birbirinden farklı güzel ve olgun bayanla konuşma şansını bu sitede yakalayabilirsiniz. Kaç yaşında olduğunuzun hiçbir önemi yok arkadaşlar. Çünkü bu sitede birbirinden farklı, yaş grupları, birbirinden farklı yaşam tarzı, birbirinden farklı düşünce yapısına sahip olan bir çok farklı kadın ve erkekle tanışma sohbet etme şansınız var.

Ve biliyorsunuz ki bu site tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik gerektirmeyen bir sitedir. Bu yüzden insanların sürekli olarak tavsiye ettiği bir site haline geldik. Çünkü gerçekten insanlar internet ortamı üzerinde kendilerine uygun bir kız arkadaş, sevgili bulabileceklerini Facebook’tan sonra öğrendiler. Biliyorsunuz ki ilk olarak Facebook çıktığında insanlar internet sayesinde arkadaş bulmayı keşfettiler. Sonrasında bizler gibi olan arkadaşlık ve evlilik siteleri sayesinde de oldukça fazla sayıda insan internet sayesinde hayat arkadaşı bulabilir oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*