Yurtdışından Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ciddi Sevgili Arıyorum Türbanlı Bayanım

Merhaba. Bekar türbanlı bir kadınım. İsmim hatice. İstanbul’da yaşıyorum. Evlenebileceğim bir erkek arkadaş, sevgili arıyorum. Geleceğe yönelik sevgili arıyorum. Gerçekten aklı başında, beni anlayacak, her konuda birbirimize destek olup hayat arkadaş olabileceğimiz bir arayış içerisindeyim. Çünkü gerçekten bu hayat yalnız çekilmiyor. Ben yalnızlıktan çok sıkıldım. Daha önce hiç evlenmedim. Şimdiye kadar evlilik konuları bana pek cazip gelmemişti. Hayatım boyunca hep yalnızlığı sevmiş bir kadın. Çünkü kimseyle uğraş Mak istemiyordum. İnsanların çıkarcı olmasından, birbirlerine sahte davranmalarından.

Benimle yaşıt olan bir çok arkadaşım evlendi. Ancak onların yaşadığı mutsuzluğu görünce ben evlilikten daha çok korkmaya başladım. Bu yüzden her zaman kendi ayaklarımın üzerinde durmak zorunda olduğumu hissettim. Şu anda kendi ayakların üzerinde duran, maddi olarak hiçbir problemi olmayan bir kadınım. Evim ve arabam var. Kazandığım bütün maaşım bana ait. Bu yüzden artık kimseye muhtaç kalmadığım için evlenmeyi düşünüyorum. Çünkü evlenen arkadaşlarıma baktığım zaman insanlar maddi durumlardan dolayı sürekli olarak erkeklerin karşısında eziliyorlar.

Yani sizin anlayacağınız şimdiye kadar kendimi evliliğe hazır hissetmiyordum. Ancak şu anda hissediyorum. Bu yüzden de bu arkadaşlık ve evlilik sitesine ilan göndermek istedim. Bu siteyi Instagram üzerinde buldum. Gerçekten içime sinen bir site oldu. Ücretsiz olması da gerçekten çok hoşuma gitti. Çünkü ücretli olan arkadaşlık ve evlilik sitelerinden ister istemez şüpheleniyorum. Sanki insanlar beni dolandıracaklarmış gibi geliyor. Bu yüzden de özellikle ücretsiz olan bir arkadaşlık sitesine ilan göndermek istedim. Zaten gördüğüm kadarıyla çok fazla insan var bu sitede.

Yorum ve ilan sayısı gerçekten fazla. Bu yüzden bu sitede şansım yüksek diye umuyorum. O bu arada hayatımda ilk defa ilan gönderiyorum. Bu yüzden tam olarak ne yazacağımı bilmiyorum aslında. Diğer ilan gönderenlerin ilanlarına baktım da herkes kendi hayatını falan anlatmış. Bu yüzden ben de kendimi anlattım. 35-45 yaş arası bir erkek arkadaş arıyorum. Evlilik için kesinlikle acele etmeyeceğini baştan söylemek istiyorum. Çünkü önce karşımdaki insana tam anlamıyla tanıma ihtiyacı duyuyorum. Yanlış kişiyle evlenmektense hiç evlenmemeyi tercih ederim.

Ben gerçekten tam anlamıyla mutlu olmak istiyorum artık. Hayatım boyunca zaten her zaman mücadele içerisinde olan bir kadınım. Ben Çok küçük yaşlarda bile hayat mücadelesini veriyordum Her zaman aileme, evime destek oldum. Bu yüzden de biraz hayat yorgunluğum var desem yalan olmaz aslında. Bu yorgunluğun üzerine bir de yalnızlık eklenince gerçekten benim için çok zor oluyor. Bu nedenle artık uyum sağlayabileceğim bir hayat arkadaş bulmak istiyorum. Aslında bu istediğim çok zor bir şey değil. Ancak kendim için doğru olan İnsanı şimdiye kadar bir türlü bulamadım.

İnsanlar gerçekten birbirlerini kullanmayan, çıkarları için birbirlerinin yüzüne gülmeyi alışkanlık haline getirmişler. Bu yüzden kimin nasıl bir insan olduğunu bir türlü anlayamıyosun. Ben de bu konuda çok sıkıntılar yaşadım. Ben kimse için kötü düşünmeyen, herkesin herşeyine koşan bir yapıya sahibim. Bu yüzden de kimsenin bana kazık atma olasılığını düşünerek hiçbir zaman hareket etmedim. Bu yüzden de çok kaybettim. Bazı insanlar saf olduğunu bazı insanlar ise iyi niyetli olduğunu söylüyorlar. Artık hangisi olduğumu Ben de bilemiyorum. Ancak artık gerçekten çok değiştim. Tam anlamıyla güvenmediğim sürece kimseye kendimi açmayacağım.

Evlilik Düşünen Yabancı Kadın Cep Telefon

Ücretsiz, güncel evlilik ilanları siteleri, 2023-2024 en kaliteli arkadaşlık ve evlilik sitesi, evlenmek isteyen yakışıklı erkek telefon numaraları, hayat arkadaşı arayan, türbanlı eş arayan erkeklerin cep telefon ve WhatsApp numaraları, ciddi evlilik düşünen erkeklerle sohbet siteleri başta olmak üzere birbirinden farklı bir çok kategori içerisinde sizlerde hayallerinize kavuşabilirsiniz arkadaşlar. Bu site insanların hayallerini gerçekleştirmeleri için açılmış bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir sevgili arkadaşlar. Eğer sizde kendinize kız arkadaş bulmaya, sevgili bulmaya hazır hissediyorsanız doğru adrestesiniz.

Şimdiye kadar doğru bir insanı bulamamış olabilirsiniz. İlişkiler konusunda şansınız pek iyi gitmemiş olabilir. Bu tarz durumlarda insanlar ister istemez umutsuzluğa kapılıyorlar. Ancak bizim sitemizde kesinlikle umutsuzluğa yer yok arkadaşlar. Çünkü bu site içerisinde o kadar fazla sayıda insan bulunuyor ki kendinize uygun birini bulamama olasılığınız neredeyse yok denecek kadar az arkadaşlar. Önemli olan tek şey kendinize bir kız arkadaş, bir sevgili bulmaya hazır hissetmenizdir. Başka hiçbir şeye gerek yok sevgili dostlar.

Evlilik Düşünen Yabancı Uyruklu Kız Whatsapp No

Sitemiz hem evlenmek isteyenler hemde arkadaş arayan, kız arkadaş, erkek arkadaş bulmak isteyen herkesin girişine açık bir sitedir. Bu yüzden arkadaşlık anlayışınız ne olursa olsun sitemizin içerisinde bulabilirsiniz arkadaşlar. Yapmanız gereken tek şey gerçekten nasıl bir kadın arkadaşı yada nasıl bir erkek arkadaş aradığınıza karar vermek ve sitemizin kategorileri içerisinde kendinize uygun olan bayan arkadaşlarımıza mesaj göndermek olacaktır. İnternet sayesinde isteyen herkes, istediği tarzdaki hayat arkadaşını bulabiliyor sevgili arkadaşlar. Bu yüzden zaten insanlar sürekli olarak internet üzerinden sevgili buluyor.

Sizde bu insanlardan birisi olabilirsiniz. Önemli olan tek şey gerçekten kendinizi bayan arkadaş, sevgili ya da eş bulmaya hazır hissetmeniz arkadaşlar. Çünkü Bu sitede kendini hazır hisseden insanlar bulunuyor. Herkes, hayal ettiği, istediği tarzdaki kız arkadaşını bulabilir. Zevkler ve renkler tartışılmaz diye boşuna dememişler. Eminim ki hepinizin birbirinden farklı kriterleri vardır. Burada önemli olan tek şey bu kriterleri sağlayacak bir hayat arkadaşı, bir sevgili, bir kız arkadaş bulmak arkadaşlar. Eğer sitemizde bol bol zaman geçirirsiniz eminim ki sizlerde doğru insanı bulursunuz.

Tanışma Sitesi Kaydet

1 Yorum

Yorum Yazmak İster Misiniz ?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz