Zengin Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum

Yayınlanma : Güncelleme : 8 Şubat 2022
0
413

Merhaba. Ben de Sitemize ilan göndermek istiyorum. Soyismimi yayınlamazsanız sevinirim. Ben 44 yaşında dul bir bayanım. Çocuğum yok. Hiçbir zaman anne olmak için kendimi hazır hissetmedim. Bana her zaman aşırı sorumluluk gibi geldi. Ben hayatımda tamamen işime ve kariyerime odaklıdım. Bu durumdan da gayet memnunum. Kariyerinde çok iyi yerlere geldim. Dört farklı şehirde dükkanlarım var. Gerçekten genç yaşında başarı yakalamış bir kadınım. Tabii ki bunda babamın da çok fazla etkisi var. Ailem her zaman tam destek bir şekilde arkamda olduğunu. Ben 20 yaşından beri ticaret yapıyorum. Babam da ticaret yapardı. Beni de bu hale aslında o getirdi.

Beni gerçekten çok güzel bir şekilde yetiştiriyor.2 kere işimi batırdım. Ancak sonrasında ciddi anlamda bir yükselişe geçtim. Sonuçta batmadan ya da düşmeden ayağa kalkılmaz derdi hep babam. Şu anda sahip olduğum her şeyi, bütün karakterim, ticari hayatım dahil her şeyimin babama borçluyum. Kendisini 5 yıl önce kaybettim maalesef. Annem ile aram hiçbir zaman çok iyi olmadı. Bu yüzden kendisiyle nadiren görüşürüm. Yani sizin anlayacağınız bu hayatta ve bu dünyada tamamen yalnız ve tek başımayım. Daha önce başımdan bir evlilik geçti.

Aslında çok güzel giden bir evliliğin vardı. Herkes halinden memnundu. Ben çalışıyorum eşim de çalışıyor olacak. Ancak sonrasında zaman içerisinde benim yapmış olduğu iş büyüdükçe, benim iş yoğunluğumda artmaya başladı. Ben de para kazandıkça daha çok işime sarılmaya başladım. Çünkü para gerçekten çok önemli bir unsur. Hal böyle olunca da eşimle problemler yaşamaya başladık. Kendisi benim kazandığım para arttıkça Bu kadar paraya ne gerek var, benden daha fazla kazanmamalısın gibi şeyler söylemeye başladı. Onu da tabii ki de kendi ailesi doldurdu. Sonuç olarak bunlar bizim aramıza girdi. Ben de kariyerimi tercih ettiğim için boşandık.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Tekrardan evlenmeyi hiçbir zaman düşünmedim. Şu anda da düşünmüyorum. Ben yalnızca kendime bir hayat arkadaşı, bir dost arıyorum. Benimle birlikte yaşayacak, benimle aynı hayatı paylaşacak, benim derdimi paylaşacak, benim mutluluğuma ortak olacak bir arkadaş arıyorum. Olay bir imza da bitmiyor benim için. Tek olay birbirimizin hayat arkadaşı ve dostu olabilmemiz. Maddi olarak hiçbir problemim yok zaten. Gerekli bütün maddi desteği de karşındaki insana sağlamaya hazırım. Yeterki karşımdaki insan gerçekten dürüst, güvenilir ve beni gerçekten seven bir insan olsun. Söyleyeceklerim bu kadar. Teşekkür ederim.

Zengin Dul Bayan Cep Telf Numara Bul

Bu ülkede yaşamak gerçekten her geçen gün daha zor bir hale geliyor. Özellikle ekonomik konuda insanlar inanılmaz derecede zorlanmaya başladılar. Bu sebepten dolayı da sitemize girerek zengin erkek arkadaş, zengin kız arkadaş ya da zengin eş arayan çok fazla sayıda insan olmaya başladı. Sizlerde sitemizde çok fazla zengin kadın ve erkek ile tanışabilirsiniz arkadaşlar. Biliyorsunuz ki ülkemizdeki zengin nüfusta inanılmaz derecede fazla. Ve bu insanlarda dost bulmak için, arkadaş, sırdaş bulmak için tabiikide internet platformlarını tercih ediyor. Internet, arkadaşlık ve evlilik siteleri artık hayatımızın her köşesinde yer edinmiş durumda.

Bu yüzden ben sitemizde oldukça çeşitli sayıda insan bulunuyor. Herkesin birbirinden farklı yaşam tarzı, kriterleri, karakteri ve yaşam standartları bulunuyor. Burada önemli olan tek şey gerçekten sizin nasıl bir insan aradığınız ve size nasıl bir insanın daha uygun olduğudur. Sonuçta gerçekten herkes kendine uygun biriyle olursa gerçekten çok mutlu ve huzurlu ilişkilere sahip olabilir. Ancak insanlar her zaman kendilerinden daha üst olan kişilerle olmak istiyorlar. Böyle bir durumda tabii ki de, maalesef ilişkiler uzun süreli ya da ömürlük olmuyor. Bu yüzden umarım sizlerde kendinize uygun olan kişiyi kısa sürede bulabilirsiniz.

Zengin ve Yaşlı Bayanların İletişim Numaraları

Sitemiz İçerisinde her yaş grubundan bayan arkadaş bulabilirsiniz. Sitemizde herhangi bir sınırlama, herhangi bir kriter ya da herhangi bir kısıtlama kesinlikle bulunmuyor. Gerçekten kendine kız arkadaş bulmaya, erkek arkadaş bulmaya hazır hisseden, kendini ciddi anlamda yalnız hisseden herkesin sitemizde yeri var arkadaşlar. Bu sitenin açılış amacı zaten insanları daha fazla yalnızlık çekmemesidir. Herkes kendine uygun, gerçekten sevip Sevi’lebileceği güzel mutlu ve huzurlu bir ilişkiye sahip olsun istiyoruz. Bu amaçla da bu siteyi açmış bulunuyoruz.

İşte tam da bu sebepten dolayı arkadaşlar sitemiz tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik gerektirmeyen bir site olarak açılmış bulunuyor. Bizleri kesinlikle diğer arkadaşlık ve evlilik siteleri ile karıştırmayın. O tarz sitelerde para ödersiniz ancak karşınızda hiçbir şekilde bir kadın bulamazsınız. Bunlar tamamen para tuzağı arkadaşlar. Bizim sitemizde böyle bir şey söz konusu dahi olamaz. Sitemize giriş yapan herkes ücretsiz bir şekilde, hiçbir şekilde para ödemeden dilediği gibi, rahatlıkla aramalarını gerçekleştirebilir.

Maddi Destek Olacak Zengin Kadın Arıyorum

Bu devirde gerçekten maddi desteğe ihtiyaç duyan çok fazla insan bulunuyor. Sizde şu anda burada olduğunuza göre sizde aynı durumdasınız. Eğer gerçekten kendinize uygun doğru bir hayat arkadaşı bulursanız o zaman emin olun ki bu hayattaki her şey çok daha kolay olacaktır. Çünkü tek kişi mücadele ettiğiniz, tek kişi yaşadığınız hayatı iki kişi olarak yaşamaya başlayacaksınız. Bu da her probleminiz de her şeyde destek alacağınız anlamına geliyor. Bundan dolayı emin olun ki çok daha rahat ve güzel bir mücadele vereceksiniz.

Burada önemli olan tek şey doğru insanı bulabilmeniz. Doğru insanı bulmak için de yapmanız gereken tek şey bayan arkadaşlarımızla bol bol sohbet etmek, karşınızdaki kişiyi iyi bir şekilde tanımak olacaktır arkadaşlar. Birbiriniz ile ne kadar çok zaman geçirirseniz, ne kadar çok vakit geçirirseniz birbirinizi tanıma olasılığınız da o kadar çok artırmış olursunuz. Karşınızdaki kişinin sizin için doğru olduğundan emin olmanız için de bu şart arkadaşlar. Gönül ilişkileri konusunda hiçbir şekilde acele etmeyin. Çünkü eğer acele ederseniz karşınızdaki kişiyi tanıyamazsınız ve yanlış kararlar verirsiniz. Eminim ki hiçbiriniz yanlış kişiyle ilişkiye başlamak, mutsuz ve huzursuz bir ilişkiye sahip olmak istemezsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here